Pogoda Strzegom

Pogoda dzisiaj w Strzegomiu

środa, 29 listopada
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 30 listopada
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 1 grudnia
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Strzegomia dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Pomimo trwającej jesieni, widać i czuć już w Polsce oznaki nadchodzącej zimy. Osoby, które lubią śnieg i nieco niższe temperatury, z pewnością będą zadowolone. Wszystko wskazuje na to, że weekend 17 - 19 listopada 2023 przyniesie pierwsze w tym roku uderzenie zimy. Pojawią się intensywne opady śniegu i nieco niższe temperatury. Gdzie należy spodziewać się największej sumy opadów śniegu?
Niemal zawsze, gdy w mediach pojawiają się pierwsze informacje pogodowe na grudzień, pojawia się jedno zasadnicze pytanie - czy święta będą białe? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na grudzień 2023.
Pomimo tego, że lato nie chce opuścić naszego kraju, to dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Oczywiście, chyba każdy wierzy w to, że polska złota jesień w tym roku będzie wyjątkowa, ale pogoda bywa naprawdę nieprzewidywalna. Czy nadchodzący listopad 2023 zaskoczy nas pozytywnie, czy negatywnie? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2023 w Polsce, w górach, nad morzem.
Ostatnie lata pokazały, że z pogodą w październiku bywa różnie. Czasem może nas zaskoczyć zima lub wręcz przeciwnie - powrót lata. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką aurę przewiduje się na październik 2023, to mamy dla Was garść najważniejszych informacji. Przygotowaliśmy je na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
Niezależnie od pogody w Polsce, podróżowanie po naszym kraju się nie kończy. A, że już niedługo wrzesień, który cieszy się szczególną popularnością, wśród tych turystów, którzy chcą odpocząć tuż po zakończeniu wakacji, to postanowiliśmy zaprezentować długoterminową prognozę pogody na wrzesień 2023. Czy będzie równie pięknie i słonecznie, czy może deszczowo? Sprawdź najważniejsze informacje, na podstawie przewidywań synoptyków.
Wakacje w pełni. To czas upragnionego wypoczynku, na który czeka się przez cały rok. Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś swojego urlopu, to sprawdź koniecznie wszystkie interesujące Cię oferty i dokonaj słusznego wyboru. Dość popularnym miesiącem wakacyjnego wypoczynku jest bez wątpienia sierpień. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak będzie pogoda w sierpniu 2023, to na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę na sierpień 2023.
Noclegi w Strzegomiu

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!