Pogoda Boguszów-Gorce

Pogoda dzisiaj w Boguszowie-Gorce

wtorek, 13 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 14 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 15 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Boguszowa-Gorce dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Jakiej pogody możemy spodziewać się w grudniu? Czy mamy szansę na śnieżne Święta Bożego Narodzenia ? Odpowiedzią na te pytania jest nasza grudniowa prognoza. Zaznaczamy, że to długoterminowe przewidywania, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć.
"O białych Świętach, wciąż marzę, bo w mej pamięci ciągle mam..." - słowa tej piosenki zdają się w trafny sposób odzwierciedlać oczekiwania większości z nas. Magia świąt z białym puchem za oknem czyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i magicznym, natomiast ulice, drzewa i chodniki ozdobione świątecznymi dekoracjami nabierają dodatkowego uroku. Czy pogoda na Święta Bożego Narodzenia pozwoli nam cieszyć się opadami śniegu? Niewykluczone, jednak nie będą to bardzo intensywne opady. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody na Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku.
Długoterminowe prognozy na końcówkę listopada sygnalizują spadki temperatur oraz możliwość opadów deszczu. Prześledźmy dokładniej, co będzie się działo w aurze w tym czasie.
Początek listopada zaskoczy niektórych piękną pogodą. W wielu zakątkach kraju będzie słonecznie i dość ciepło. Listopadowa plucha? Na pewno nie w pierwszych dniach miesiąca!
"Gdy listopad z deszczami, grudzień zwykle z wiatrami" - po nieco deszczowej pogodzie, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć bliżej połowy listopada, odetchniemy w końcu od niekorzystnej aury. Ostatni tydzień listopada zapowiada się bardzo korzystnie - będzie słonecznie, miejscami bez deszczu i z temperaturą na plusie. Warto odpowiednio wykorzystać czas, gdyż do świąt coraz mniej czasu, prezenty na Mikołajki również trzeba kupić, a aura będzie nam w tym wszystkim pomagać. Czy ostatni tydzien listopada zwiastuje nadejście zimy? I czy zgodnie, z powiedzeniem, koniec listopada i początek grudnia przywita nas silnymi wiatrami? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody dla poszczególnych regionów na czwarty tydzień listopada 2018.
"Deszcze listopadowe budzą wiatry zimowe" - zgodnie ze starym, polskim porzekadłem listopad to czas ochłodzenia, deszczowej pogody i niekiedy śniegu. Powiedzenie to będzie miało niestety odzwierciedlenie w pogodzie, z jaką będziemy mieć do czynienia w trzecim tygodniu miesiąca. Zima zbliża się wielkimi krokami, zaś szanse na skorzystanie z pięknej, polskiej złotej jesieni będa już iluzoryczne. Czy pomimo tego jest szansa, by listopad był miesiącem, w którym będziemy mogli skorzystać ze słońca i pogody idealnej dla naszego samopoczucia? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2018 roku.