Pogoda Polanica-Zdrój

Pogoda dzisiaj w Polanicy-Zdroju

poniedziałek, 4 marca
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Polanicy-Zdroju dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

W niektórych miejscach Polski można już było poczuć powiew wiosny. Na jej oficjalne rozpoczęcie trzeba jeszcze jednak trochę poczekać. Zarówno luty, jak i marzec mogą zaskoczyć powrotem zimy lub dwucyfrowymi wartościami temperatur. A jak będzie w 2024 roku? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2024.
Tegoroczna zima to prawdziwa sinusoida w pogodzie. Po ataku zimy na przełomie listopada i grudnia, w Polsce pojawiła się typowo jesienna aura. A ferie zimowe tuż-tuż. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką pogodę przyniesie luty 2024, to mamy garść najważniejszych informacji pogodowych. Czy zima da w końcu o sobie znać?
Pogoda w Polsce w ostatnich miesiącach bywa nieprzewidywalna. Po ciepłym wrześniu i październiku, listopad i grudzień zaskoczyły zimą. I wszystko wskazuje na to, że z mroźną i śnieżną aurą będziemy mieć do czynienia już na dobre. A czy pogoda w styczniu 2024 zaskoczy? Czy podczas ferii zimowych dzieci będą mogły się cieszyć wyjątkowymi, zimowymi warunkami? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na styczeń 2024 w Polsce, w górach, nad morzem.
Pomimo trwającej jesieni, widać i czuć już w Polsce oznaki nadchodzącej zimy. Osoby, które lubią śnieg i nieco niższe temperatury, z pewnością będą zadowolone. Wszystko wskazuje na to, że weekend 17 - 19 listopada 2023 przyniesie pierwsze w tym roku uderzenie zimy. Pojawią się intensywne opady śniegu i nieco niższe temperatury. Gdzie należy spodziewać się największej sumy opadów śniegu?
Niemal zawsze, gdy w mediach pojawiają się pierwsze informacje pogodowe na grudzień, pojawia się jedno zasadnicze pytanie - czy święta będą białe? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na grudzień 2023.
Pomimo tego, że lato nie chce opuścić naszego kraju, to dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Oczywiście, chyba każdy wierzy w to, że polska złota jesień w tym roku będzie wyjątkowa, ale pogoda bywa naprawdę nieprzewidywalna. Czy nadchodzący listopad 2023 zaskoczy nas pozytywnie, czy negatywnie? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2023 w Polsce, w górach, nad morzem.
Noclegi w Polanicy-Zdroju

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!