Aktualności

W drugim tygodniu listopada najniższą temperaturę odczytamy w Krynicy Morskiej, najwyższą zaś w Międzyzdrojach, w Wiśle i w Szczawnicy. Sprawdź, czy deszcz popada we wszystkich wybranych przez nas miastach przeglądając pełną prognozę pogody .
Zastanawiacie się, jaka pogoda czeka na nas w drugiej połowie listopada? W poniższej prognozie wzięliśmy pod uwagę główne miasta w centralnej części kraju, w górach i nad morzem. Przekonajcie się, gdzie będzie najzimniej, a gdzie słońce ogrzeje nas swoimi promieniami.
Jeśli wybieracie się w góry i nie wiecie, co przyniesie listopadowa pogoda - koniecznie przejrzyjcie naszą prognozę, w której skupiamy się na konkretnych regionach.
Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam na Mazurach w listopadzie? Biorąc pod uwagę kilka miejscowości - maksymalna temperatura nie będzie większa niż 12 stopni Celsjusza. Druga połowa miesiąca zapowiada się bardziej deszczowo, natomiast w pierwszej możemy jeszcze liczyć na kilka słonecznych dni. Zobaczcie sami!
Zastanawiasz się, jaka pogoda na początek listopada czeka nas w Polsce? Przygotowaliśmy długoterminową prognozę, w której postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Biorąc pod uwagę pogodę w listopadzie w kilku nadmorskich miejscowościach, najchłodniej będzie w Krynicy Morskiej. Jesteście ciekawi, czy potowarzyszą nam opady śniegu? Przekonajcie się sami i przeczytajcie poniższą prognozę.
W pierwszym tygodniu listopada, biorąc pod uwagę kilka miast nad morzem, w górach i na Lubelszczyźnie, najcieplej będzie w Szczawnicy, a najchłodniej w Szklarskiej Porębie. Sprawdźcie, gdzie synoptycy zapowiadają deszcz, a gdzie pogoda przyniesie tylko duże zachmurzenie.
Z listopadem kojarzymy przede wszystkim pochmurne niebo i zimną jesienną pluchę. Ale pamiętajmy, pogoda lubi zaskakiwać. Może więc pierwsza połowa listopada upłynie nam całkiem przyjemnie? Odpowiedzi na to pytanie dostarczy prognoza długoterminowa.
Jak zapowiadają synoptycy - w pierwszej połowie listopada możemy jeszcze liczyć na co najmniej jeden słoneczny tydzień, zaś w drugiej pogoda przyniesie nam liczne opady deszczu i śniegu. Najcieplej będzie w Świnoujściu. Tam termometry wskażą maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Zapoznajcie się z pełną prognozą na cały miesiąc!
Pod koniec października najkorzystniej będzie na Mazurach i nad morzem. Tam synoptycy nie zapowiadają żadnych opadów. W górach pogoda przyniesie zarówno deszcz, jak i śnieg. Sprawdźcie sami!
Czwarty tydzień października zapowiada się dla nas raczej korzystnie. Co prawda nie zabraknie deszczu, który pojawi się w Lublinie, Nałęczowie, a także w Kołobrzegu i Ustce, lecz będą to tylko jednodniowe opady atmosferyczne. Sprawdźcie pełną prognozę pogody !
Zastanawiacie się, jakiej pogody możemy spodziewać się w trzecim tygodniu października? Zdaniem meteorologów, najchłodniej będzie w Zakopanem, a najcieplej w Ustroniu i Szczawnicy. Poniżej przedstawiamy prognozę w poszczególnych miejscowościach górskich, nadmorskich i mazurskich. Sprawdźcie sami!
Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam podczas drugiego tygodnia października? Poniżej prezentujemy prognozę dla kilku miast w górach, nad morzem, a także na Mazurach. Zobaczcie sami!
Czy pogoda na Mazurach w październiku będzie ładna? Takie pytanie na pewno zadają sobie turyści, którzy zaplanowali jesienny wypoczynek nad mazurskimi jeziorami. Sprawdźmy więc długoterminową prognozę, z której powinniśmy się dowiedzieć, czy październik na Mazurach przyniesie nam jeszcze pogodę godną złotej polskiej jesieni.
Pierwszy tydzień października będzie deszczowy. Pojawią się także burze z piorunami. Temperatura nie powinna być niższa niż 9 stopni, ale nie przekroczy też 18 stopni Celsjusza. Zapoznajcie się z naszą prognozą pogody !
Początek października w kilku wybranych przez nas miejscowościach prezentuje się deszczowo i burzowo. Termometry wskażą od 5 do 16 stopni Celsjusza. W Międzyzdrojach i w Darłowie możemy spodziewać się silniejszego wiatru. Zanim wybierzecie się nad morze, koniecznie zapoznajcie się z naszą prognozą pogody !
Czy w październiku warto wyjechać w polskie góry? Jeśli pogoda w tym miesiącu okaże się łaska, na turystów może czekać najpiękniejszy z możliwych spektakli przyrody. Złociste liście drzew, ciepłe barwy tatrzańskich wierchów… Czy można na to wszystko liczyć?
Pod koniec października w górach i na Lubelszczyźnie mogą już pojawić się opady śniegu. Najchłodniej będzie w Szklarskiej Porębie. Termometry odnotują tam od 2 do 11 stopni Celsjusza. Jesteście ciekawi, jaka pogoda zaskoczy nas w drugiej połowie miesiąca? Zobaczcie sami!
Czy początek października zaskoczy nas złotą polską jesienią? Odpowiedzi dostarczy nam długoterminowa prognoza pogody.
Pogoda w pierwszej połowie października często pozwala nam się cieszyć złotą polską jesienią. Czy w tym roku też tak będzie? Przedstawiamy długoterminową prognozę pogody.