Aktualności

Jaka będzie pogoda w górach w lutym? Czy warto w tym czasie szykować się na narty? Sprawdziliśmy długoterminową prognozę pogody i już znamy odpowiedź na to pytanie.

Pogoda na luty 2018

Pogoda w lutym 2018 może przynieść nam nieco więcej śniegu – tak przynajmniej przedstawiają to długoterminowe prognozy. Sprawdźmy więc, czy biały puch rzeczywiście ma szansę zagościć u nas na dłużej. Byłaby to szczególnie dobra informacja dla dzieci z tych województw, gdzie w lutym będą trwały ferie zimowe .
Zastanawiacie się, jakiej pogody możemy spodziewać się w czwartym tygodniu stycznia? Najwyższa temperatura zostanie odnotowana w Kołobrzegu, Ustce, Gdańsku, a także w Wiśle. Termometry wskażą tam maksymalnie do 5 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie zaś w Szklarskiej Porębie. Temperatura spadnie do minus 2 kresek poniżej zera. Zobaczcie sami!
Analizując styczniową pogodę w kilku wybranych przez nas miejscowościach, termometry nam morzem nie wskażą więcej niż 7 i mniej niż minus 2 stopnie Celsjusza. Silniejszy wiatr pojawi się Międzyzdrojach i we Władysławowie. Jaka prognoza potowarzyszy nam w pozostałych nadmorskich kurortach? Zobaczcie sami!
Terminy ferii zimowych 2018 wahają się pomiędzy 15 stycznia, a 25 lutego. Sprawdźcie, jakiej pogody możemy spodziewać się w tym czasie w kilku wybranych przez nas miejscowościach. Wzięliśmy pod uwagę góry, morze, centralną część kraju, Mazury oraz Lubelszczyznę!
Jakiej pogody możemy spodziewać się w trzecim tygodniu stycznia? Wiemy już, że najniższą temperaturę odnotujemy w Zakopanem, natomiast najwyższą w Świnoujściu i w Ustce. Sprawdźcie naszą prognozę!
Na początku stycznia w kilku miejscowościach mazurskich, górskich i nadmorskich pogoda przyniesie trochę chmur, słońca, a także opadów w postaci deszczu, śniegu, deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Zapoznajcie się z naszą prognozą!
Drugi tydzień stycznia najwięcej słońca przyniesie w Zakopanem. Najniższą temperaturę odnotujemy w Lublinie, najwyższą zaś w Ustce i w Jastarni. Przejrzyjcie pełną prognozę pogody !
Pierwszy tydzień stycznia przyniesie sporo opadów deszczu i śniegu. Miejscami pojawi się także lód, marznący deszcz i marznąca mżawka. Biorąc pod uwagę kilka miast w górach, nad morzem i na Mazurach, najchłodniej będzie w Zakopanem, a najcieplej w Wiśle. Zapoznajcie się z pełną prognozą pogody !
Wybieracie się na urlop w góry i szukacie prognozy na styczeń? Poniżej opisujemy sytuację pogodową w kilku miejscowościach w rejonie Tatr, Karkonoszy, Beskid, a także Bieszczad. Zobaczcie sami!
Szukacie prognozy na drugą połowę stycznia? Poniżej znajdziecie pogodę dla kilku miejscowości w górach, nad morzem, a także w centralnej Polsce.
W pierwszej połowie stycznia pojawi się sporo słońca. Biorąc pod uwagę obszar górski, nadmorski, a także Lubelszczyznę - najcieplej będzie w Sopocie, a najchłodniej w Zakopanem. Zapoznajcie się z naszą prognozą pogody !
Jakiej pogody możemy spodziewać się w styczniu? Przejrzyjcie naszą prognozę na cały miesiąc, opisującą sytuację pogodową w kilku miejscowościach w górach, na Mazurach i nad morzem.
Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam w sylwestra? Okazuje się, że we wszystkich wymienionych przez nas miejscowościach potowarzyszą nam opady atmosferyczne w postaci śniegu lub deszczu. Najcieplej będzie nad morzem. Tam termometry odnotują do 7 stopni Celsjusza na plusie. Przejrzyjcie pełną prognozę!
Grudniowa pogoda na Mazurach będzie mieszanką w postaci dużego zachmurzenia, okresowych opadów śniegu, deszczu, deszczu ze śniegiem, a także marznącego deszczu. Biorąc pod uwagę kilka mazurskich miejscowości, na termometrach nie odczytamy więcej niż minus 5 stopni Celsjusza. Przejrzyjcie pełną prognozę!
Szukacie grudniowej prognozy nad morzem? Poniżej prezentujemy pogodę na cały miesiąc w kilku poszczególnych miejscowościach. Sprawdźcie sami!
Jakiej pogody możemy spodziewać się pod koniec grudnia, uwzględniając pięć ostatnich dni miesiąca? Na Lubelszczyźnie termometry nie pokażą więcej niż 4 stopnie Celsjusza, natomiast w nadmorskich miejscowościach temperatura wyniesie maksymalnie 6 stopni Celsjusza. Zapoznajcie się z naszą pełną prognozą!
Słońce, deszcz, czy śnieg? Temperatura poniżej, czy powyżej zera? Jeśli zastanawiacie się, co przyniesie początek grudnia, przejrzyjcie naszą prognozę pogody !
W czwartym tygodniu grudnia najniższą temperaturę odczytamy w Szklarskiej Porębie, najwyższą zaś w Poznaniu, w Świnoujściu, a także w Wiśle. Zapoznajcie się z naszą prognozą pogody , obejmującą kilka miast w górach, nad morzem oraz w centralnej Polsce.
Jesteście ciekawi, jak zapowiada się pogoda na trzeci tydzień grudnia? Poniżej prezentujemy prognozę dla kilku miejscowości w górach, nad morzem, a także na Lubelszczyźnie. Zobaczcie sami!