Aktualności

Pogoda na pierwszy tydzień maja 2018 interesuje wszystkich – w końcu to czas majówki. Sprawdźmy więc, jak aura potraktuje urlopowiczów, którzy zaplanowali wyjazdy na długi weekend.
Zastanawiacie się, jaka pogoda zaskoczy nas w maju w Tatrach, w Beskidach, w Karkonoszach oraz w Bieszczadach? Prezentujemy Wam pełną prognozę na cały miesiąc.
Wybieracie się na Mazury i nie wiecie, jakie warunki pogodowe potowarzyszą Wam podczas majowego urlopu? Poniżej przedstawiamy pogodę na cały miesiąc w kilku znanych miejscowościach. Sprawdźcie sami!
Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam w drugiej połowie maja? Poniżej przedstawiamy prognozę w górach, nad morzem i na Lubelszczyźnie. Zobaczcie sami!
W maju nad morzem lepiej nie spodziewać się wyjątkowo wysokich temperatur. Będzie za to sporo słońca, które na pewno uprzyjemni spacery po złocistej plaży. Poznajmy bardziej szczegółową prognozę pogody na maj dla tej części Polski.
Szukacie pogody na pierwszą połowę maja? Przejrzyjcie pełną prognozę, obejmującą warunki atmosferyczne w miejscowościach górskich, nadmorskich, a także w centralnej części kraju. Zobaczcie sami!

Pogoda na maj 2018

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Nasze oczy cieszy soczysta zieleń trawy, delikatne listki na drzewach i kolorowe kwiaty. Najlepiej, by to wszystko skąpane było w słonecznych promieniach – w końcu tak powinna wyglądać prawdziwa wiosna. Zobaczmy więc, czy pogoda na maj sprosta naszym oczekiwaniom.
Zastanawiacie się, jakich warunków atmosferycznych będziemy mogli spodziewać się pod koniec kwietnia? Według synoptyków, temperatura  wyniesie od 6 do 14 kresek powyżej zera. Ponadto, pojawi się sporo opadów deszczu, a na wybrzeżu bałtyckim potowarzyszy nam silniejszy wiatr. Przejrzyjcie pełną pogodę pogody!
Jakie warunki atmosferyczne zapowiadane są w drugiej połowie kwietnia? Termometry odnotują maksymalnie od 5 do 17 stopni Celsjusza. Sprawdźcie pogodę w górach, nad morzem, a także na Mazurach!
Życzylibyśmy sobie, aby pogoda na czwarty weekend kwietnia była już naprawdę wiosenna. Przecież właśnie w tym czasie wiele osób rozpoczyna długi majowy weekend. Warto już teraz poznać długoterminową prognozę.
Szukacie pogody na trzeci tydzień kwietnia? Synoptycy przewidują, że na termometrach nie pojawi się więcej niż 14 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w Karkonoszach - tam odczytamy tylko 4 kreski powyżej zera. Sprawdźcie pełną prognozę dla obszaru górskiego, nadmorskiego, a także dla województwa lubelskiego.
Jakiej pogody możemy spodziewać się na Mazurach w kwietniu 2018? W pierwszym i drugim tygodniu miesiąca potowarzyszą nam jeszcze przelotne, kilkudniowe opady deszczu. Najwięcej słońca pojawi się dopiero w ostatnim tygodniu kwietnia. Termometry odnotują od 2 do 19 stopni Celsjusza. Zapoznajcie się z pełną prognozą!
Jakiej pogody można spodziewać się w kwietniu nad polskim morzem? Czy będzie wystarczająco ciepło, by cieszyć się wiosennym słońcem i spacerami? Sprawdźmy długoterminową prognozę dla wybrzeża.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w drugim tygodniu kwietnia? Według synoptyków pojawi się kilka deszczowych dni. Termometry nie pokażą jednak mniej niż 3 stopnie Celsjusza w ciągu dnia. Przejrzyjcie pełną prognozę, uwzględniającą miasta w górach, nad morzem, a także w centralnej części kraju.
Planujecie kwietniowy wyjazd w góry, ale nie wiecie, jakie warunki atmosferyczne potowarzyszą Wam na południu Polski? Sprawdźcie pełną prognozę pogody !
Kwiecień to pierwszy w pełni wiosenny miesiąc. Ciekawe, czy potwierdzi to pogoda ? Sprawdźmy więc długoterminową prognozę.
Czy w pierwszym tygodniu kwietnia będziemy mogli liczyć na odrobinę słońca? Przekonajcie się sami, przeglądając pogodę w kilku wybranych przez nas regionach Polski - na Mazurach, w górach, nad morzem oraz na Lubelszczyźnie.
Według prognoz synoptyków, w pierwszej połowie kwietnia najwięcej śniegu spadnie w górach. Ponadto, pogoda przyniesie także kilka słonecznych dni. Sprawdźcie, jakie warunki atmosferyczne potowarzyszą nam w innych regionach Polski.
Tegoroczna majówka może być wyjątkowo długa, bo wystarczy wziąć tylko trzy dni urlopu, by móc zaplanować aż dziewięciodniowy wyjazd. Jedyną niewiadomą stanowi pogoda – przygotowaliśmy dla was długoterminową prognozę na długi weekend majowy 2018 .
W kwietniu z reguły możemy się już cieszyć słońcem i dość wysokimi temperaturami. Jednak pogoda w tym miesiącu bywa też i kapryśna, w końcu nie bez powodu jedno z przysłów zaczyna się od słów „kwiecień-plecień”.