Aktualności

Pogodowe zawirowania w sierpniu sprawiły, że we wrześniu chcielibyśmy odpocząć zarówno od upałów, jak i porywistych burz. Sprawdziliśmy prognozy na pierwszy tydzień miesiąca i już wiemy, czego można się spodziewać.
Czy we wrześniu warto planować wyjazd na Mazury? Sprawdziliśmy długoterminową prognozę pogody i znamy już odpowiedź.
Wrześniowa wycieczka w góry to świetny pomysł zarówno na dłuższy urlop, jak też weekendowy wyjazd. Wystarczy sprawdzić prognozę pogody , spakować walizki i cieszyć się wypoczynkiem pośród górskich wzniesień.
Jakiej pogody można spodziewać się w drugiej połowie września? Czy jesień już da o sobie znać? Przygotowaliśmy długoterminową prognozę .
Jakiej pogody należy spodziewać się w pierwszej połowie września? Sprawdziliśmy, czy można jeszcze liczyć na słońce, czy należy już powoli przygotowywać się na nadejście jesieni.
Wrzesień to dość popularny urlopowy miesiąc. Można jeszcze liczyć na ciepłe, słoneczne dni, co na pewno sprzyja wyjazdom. Czy we wrześniu warto planować wypoczynek nad morzem? Zalet jest sporo – chociażby brak tłumów na plażach i w kurortach – ale czy należy do nich pogoda?
Jesteście ciekawi, jakich warunków pogodowych będziemy mogli spodziewać się we wrześniu? Przedstawiamy Wam szczegółową prognozę, która obejmuje miejscowości górskie, nadmorskie, a także mazurskie. Sprawdźcie, czy pojawi się choć odrobina słońca!
Jeśli planujecie wakacje na drugą połowę sierpnia - zapoznajcie się z naszą prognozą pogody , która przedstawi Wam warunki pogodowe w górach, nad morzem, a także w centralnej części kraju.
Czwarty tydzień sierpnia będzie słoneczny, poczujemy też ostatnie wakacyjne promienie słońca. Jak to będzie wyglądać w poszczególnych regionach? Przygotowaliśmy informacje dotyczące prognozy pogody .
Długoterminowe prognozy pogody dają nadzieję na ciepły i słoneczny sierpień. W trzecim tygodniu czeka nas naprawdę dużo słońca z minimalną ilością opadów. Niżej przedstawiamy więcej szczegółów.
Pogoda w drugim tygodniu sierpnia będzie wakacyjna. Prognozy zapowiadają dużo słońca i wysokie temperatury. Poznajmy szczegóły.
Długoterminowa prognoza pogody pokazuje, że pierwszy tydzień sierpnia przyniesie nam typowo letnią aurę. Czego dokładnie możemy się spodziewać?
Wyprawę na górskie szlaki może skutecznie pokrzyżować jeden czynnik – aura. Przygotowaliśmy informacje o pogodzie w górach. Wygląda na to, że sierpień w południowej części Polski będzie należał do całkiem udanych miesięcy.
Jaka szykuje się pogoda na pierwszą połowę sierpnia? Sprawdziliśmy długoterminowe prognozy i już wiemy, na co trzeba się przygotować.
Jakiej prognozy będziemy mogli spodziewać się na Mazurach w sierpniu? W pierwszym i drugim tygodniu miesiąca powinno pojawić się sporo słońca, natomiast w trzecim i czwartym może nastąpić znaczne pogorszenie pogody . Sprawdź, co przewidują synoptycy!
Zaplanowałeś sierpniowy wyjazd nad morze? Koniecznie sprawdź prognozy pogody dla tego regionu i przekonaj się, czy nic nie zepsuje twojego urlopu.
Jakiej pogody można spodziewać się w sierpniu? To ważne pytanie, szczególnie gdy w tym czasie planowany urlop. Postaramy się odpowiedzieć na nie, prezentując długoterminową prognozę na sierpień 2018.
Poniżej prezentujemy Wam dokładną pogodę na czwarty tydzień lipca w górach, nad morzem, a także na Mazurach. Zanim wybierzecie się na urlop, sprawdźcie, czy prognoza przyniesie nam więcej słońca, czy opadów deszczu.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w trzecim tygodniu lipca? Zdaniem synoptyków, najwięcej opadów potowarzyszy nam w Karkonoszach - deszcz popada tam przez pięć dni. Czy będziemy mogli liczyć na odrobinę słońca? Przekonajcie się sami!
Szukacie prognozy na drugi tydzień lipca? Poniżej prezentujemy szczegółową pogodę dla miejscowości w górach, nad morzem, a także na Mazurach. Zobaczcie sami!