Aktualności

Za oknem piękna wiosenna aura. W wielu miejscach Polski, podczas Wielkanocy, pojawiły się niemal letnie wartości temperatur. Marzec był jednym z najcieplejszych w historii, kwiecień równie zapowiada się pięknie, a jaki będzie maj 2024? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, że kwiecień lubi “zamieszać” w pogodzie. Czasem jest ciepło jak w lecie, a zdarza się, że zima nie daje o sobie zapomnieć. A jak zapowiada się kwiecień 2024? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na kwiecień 2024.
W niektórych miejscach Polski można już było poczuć powiew wiosny. Na jej oficjalne rozpoczęcie trzeba jeszcze jednak trochę poczekać. Zarówno luty, jak i marzec mogą zaskoczyć powrotem zimy lub dwucyfrowymi wartościami temperatur. A jak będzie w 2024 roku? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2024.
Tegoroczna zima to prawdziwa sinusoida w pogodzie. Po ataku zimy na przełomie listopada i grudnia, w Polsce pojawiła się typowo jesienna aura. A ferie zimowe tuż-tuż. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką pogodę przyniesie luty 2024, to mamy garść najważniejszych informacji pogodowych. Czy zima da w końcu o sobie znać?
Pogoda w Polsce w ostatnich miesiącach bywa nieprzewidywalna. Po ciepłym wrześniu i październiku, listopad i grudzień zaskoczyły zimą. I wszystko wskazuje na to, że z mroźną i śnieżną aurą będziemy mieć do czynienia już na dobre. A czy pogoda w styczniu 2024 zaskoczy? Czy podczas ferii zimowych dzieci będą mogły się cieszyć wyjątkowymi, zimowymi warunkami? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na styczeń 2024 w Polsce, w górach, nad morzem.
Pomimo trwającej jesieni, widać i czuć już w Polsce oznaki nadchodzącej zimy. Osoby, które lubią śnieg i nieco niższe temperatury, z pewnością będą zadowolone. Wszystko wskazuje na to, że weekend 17 - 19 listopada 2023 przyniesie pierwsze w tym roku uderzenie zimy. Pojawią się intensywne opady śniegu i nieco niższe temperatury. Gdzie należy spodziewać się największej sumy opadów śniegu?
Niemal zawsze, gdy w mediach pojawiają się pierwsze informacje pogodowe na grudzień, pojawia się jedno zasadnicze pytanie - czy święta będą białe? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na grudzień 2023.
Pomimo tego, że lato nie chce opuścić naszego kraju, to dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Oczywiście, chyba każdy wierzy w to, że polska złota jesień w tym roku będzie wyjątkowa, ale pogoda bywa naprawdę nieprzewidywalna. Czy nadchodzący listopad 2023 zaskoczy nas pozytywnie, czy negatywnie? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2023 w Polsce, w górach, nad morzem.
Ostatnie lata pokazały, że z pogodą w październiku bywa różnie. Czasem może nas zaskoczyć zima lub wręcz przeciwnie - powrót lata. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką aurę przewiduje się na październik 2023, to mamy dla Was garść najważniejszych informacji. Przygotowaliśmy je na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
Niezależnie od pogody w Polsce, podróżowanie po naszym kraju się nie kończy. A, że już niedługo wrzesień, który cieszy się szczególną popularnością, wśród tych turystów, którzy chcą odpocząć tuż po zakończeniu wakacji, to postanowiliśmy zaprezentować długoterminową prognozę pogody na wrzesień 2023. Czy będzie równie pięknie i słonecznie, czy może deszczowo? Sprawdź najważniejsze informacje, na podstawie przewidywań synoptyków.
Wakacje w pełni. To czas upragnionego wypoczynku, na który czeka się przez cały rok. Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś swojego urlopu, to sprawdź koniecznie wszystkie interesujące Cię oferty i dokonaj słusznego wyboru. Dość popularnym miesiącem wakacyjnego wypoczynku jest bez wątpienia sierpień. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak będzie pogoda w sierpniu 2023, to na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę na sierpień 2023.
Na horyzoncie wakacje. To odpowiedni moment, by zaplanować swój letni urlop. Możliwości jest sporo, można przebierać w ciekawych ofertach, a wszystko wskazuje na to, że sprzyjać powinna również pogoda. Na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na lipiec 2023. Gdzie będzie najcieplej, gdzie najzimniej i czy aura będzie sprzyjać plażowaniu?
Czerwiec to długo wyczekiwany miesiąc. Dzieje się tak z wielu powodów. Z jednej strony to długi weekend czerwcowy, początek lata i oficjalne rozpoczęcie wakacji. Dni stają się dłuższe, cieplejsze i przyjemniejsze. A czy aura w nadchodzącym miesiącu będzie sprzyjać, czy wręcz przeciwnie? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2023.
Rozpoczęta niedawno wiosna pokazała się z niemal każdej możliwej strony. Były i te ciepłe przyjemne dni, ale i zima nie dała o sobie zapomnieć. Jak to mówią, kwiecień-plecień, ale czy w maju będzie jak w gaju? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na maj 2023. Czy wiosna w końcu rozkręci się na dobre?
Mówi się, że kwiecień to ta pora roku, która lubi namieszać w pogodzie. Wierzymy jednak w to, że aura nie będzie zimowa, a typowo wiosenna, a nawet letnia, szczególnie, że w kwietniu Święta Wielkanocne i oficjalne rozpoczęcie letniego sezonu turystycznego. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę na kwiecień 2023. Czy zaskoczy nas pogodowo?
Zima trwa w najlepsze. Pomimo tego, że poczuliśmy już w tym roku pierwszy powiew wiosny, to na jej rozpoczęcie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - przynajmniej do 21 marca. A może uda się wcześniej? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2023.
Za oknem niemalże wiosenna aura. Dwucyfrowe wartości temperatur na plusie w styczniu to niezwykła rzadkość w Polsce. Czy to zwiastun końca zimy? Nie do końca. W najbliższych dniach pogoda się zmieni, a zima na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na luty 2023.
Nowy Rok to zawsze nowe nadzieje, związane z życiem prywatnym, obowiązkami i z czasem wolnym. Istotny wpływ na każdą dziedzinę naszego życia ma bez wątpienia pogoda. Czy styczeń przyniesie nam prawdziwy powiew zimy, czy wręcz przeciwnie - będzie ciepło i deszczowo? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na podstawie przewidywań meteorologów.
Kiedy przyjdzie do nas zima? Czy święta będą białe? Czy należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu i mroźnych dni? Tego typu pytania, pojawiają się w momencie, gdy chcemy sprawdzić najświeższe informacje pogodowe na grudzień. Najbardziej interesuje nas fakt, czy podczas Wigilii i Bożego Narodzenia, należy spodziewać się śniegu. I tak jest co roku. Bo grudzień to naprawdę magiczna chwila. A jak będzie w tym roku? Postanowiliśmy to sprawdzić!
Z każdym kolejnym dniem, jesień rozkręca się coraz bardziej. Cieplejsze i słoneczne dni przeplatają się z tymi chłodniejszymi i deszczowymi, a to jasny sygnał, że zima coraz bliżej. Jej pierwsze oznaki możemy już zaobserwować chociażby w Tatrach, czy Karkonoszach. Czy listopad przyniesie już zimową aurę w całym naszym kraju? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2022.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!