Aktualności

Z każdym kolejnym dniem, jesień rozkręca się coraz bardziej. Cieplejsze i słoneczne dni przeplatają się z tymi chłodniejszymi i deszczowymi, a to jasny sygnał, że zima coraz bliżej. Jej pierwsze oznaki możemy już zaobserwować chociażby w Tatrach, czy Karkonoszach. Czy listopad przyniesie już zimową aurę w całym naszym kraju? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2022.
Przejście z sierpnia na wrzesień dla wielu osób mogło być nieco zaskakujące. Pożegnaliśmy letnie upały, a aura stała się typowo jesienna - słupki rtęci nieznacznie przekraczają 20 stopni Celsjusza, wieczory są chłodne z temperaturami oscylującymi w granicach 10 stopni Celsjusza, a miejscami pojawiły się przygruntowe przymrozki. Czy to znak, że lato opuściło już nas na dobre? Jaka pogoda zapowiada się na październik? Z myślą o osobach, które planują jesienne wyjazdy, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2022.
Koniec wakacji i powrót do szarej rzeczywistości. Początek roku szkolnego i wrzesień zbliża się coraz większymi krokami. Z dodatkowego miesiąca wolnego będą mogli cieszyć się jeszcze studenci. Okazuje się jednak, że wrzesień jest popularnym czasem wypoczynku, nie tylko wśród tej grupy turystów. Chętnie podróżują wówczas pary, czy osoby starsze. Z myślą o osobach, które planują wrześniowy wypoczynek, postanowiliśmy przygotować informacje pogodowe na wrzesień 2022.
Chyba nikt nie spodziewał się takiej sytuacji, że praktycznie od samego początku wakacji, pogoda w Polsce będzie iście egzotyczna. W prawie całym kraju słupki rtęci pokazują nawet około 40 stopni Celsjusza. Póki co nie zanosi się na duże ochłodzenie i takie dni, kiedy pojawią się opady deszczu. Czy sierpień 2022 będzie równie upalny co koniec czerwca i początek lipca. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na sierpień 2022 w Polsce, w górach, nad morzem.
Lipiec to początek wakacyjnych wyjazdów. Popularne turystycznie miejscowości w Polsce zaczynają przeżywać prawdziwe oblężenie, a turyści korzystają ze sprzyjających warunków pogodowych, opalając się na plaży i wędrując po wyjątkowych szlakach górskich w Polsce. Czy lipcowa aura będzie korzystna? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy informacje pogodowe na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
25 czerwca 2022 to dzień, w którym rozpoczynają się w Polsce wakacje. Potrwają one do dnia 31 sierpnia 2022. Przez te nieco ponad 2 miesiące, większość z nas będzie podróżować, odwiedzając wyjątkowe miejsca w Polsce. Jeśli w dalszym ciągu nie zarezerwowałeś swojego wymarzonego noclegu na wakacje, to najwyższa pora, bo czasu coraz mniej. Pewne jest to, że pogoda podczas wakacji powinna sprzyjać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na wakacje 2022 w Polsce.
Za oknem coraz cieplej. W wielu miejscach w Polsce słupki rtęci nieznacznie przekraczają wartość 20 stopni Celsjusza. To znak, że lato coraz bliżej. Jeśli zastanawiasz się, czy w czerwcu będziemy mieć do czynienia z równie piękną aurą i czy pojawią się upały, to w oparciu o przewidywania synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2022.
Za niecały miesiąc w wielu ogródkach w Polsce zostaną rozpalone grille, turyści ruszą do popularnych turystycznych miejscowości, a i coraz więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. To jasny sygnał, że zbliża się majówka, czyli popularny termin wypoczynku wśród Polaków. Czy początek maja przywita nas piękną i słoneczną pogodą? Na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na długi weekend majowy 2022.
Za nieco ponad miesiąc, Święta Wielkanocne. Niektórzy z nas już teraz wybiegają myślami do tego, z jakimi warunkami pogodowymi będziemy mieć wtedy do czynienia. Czy podczas Wielkanocy spadnie śnieg lub wręcz przeciwnie - będziemy mieć do czynienia z piękną słoneczną aurą? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w przygotowanym przez nas artykule. Zebrane informacje pochodzą z przewidywań synoptyków.
Nie da się ukryć, że wiosna, które zawita do nas już za 3 tygodnie, to jedna z ulubionych pór roku wśród Polaków. Dni są zdecydowanie dłuższe, a za oknem robi się coraz cieplej. Pierwsze oznaki wiosny możemy zaobserwować już teraz, ale w kwietniu powinniśmy mieć ich zdecydowanie więcej. I w związku z tym, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na podstawie przewidywań synoptyków.
Marzec to miesiąc nieprzewidywalny. Z jednej strony możemy poczuć powiew wiosny i cieszyć się niemal letnimi temperaturami, a z drugiej strony zima tak łatwo nie odpuszcza i bardzo często to właśnie w tym miesiącu mamy do czynienia z największą ilością opadów śniegu. Pewne jest to, że marzec to dobry miesiąc na zorganizowanie wymarzonej podróży. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2022.
Luty to jednocześnie najkrótszy i najzimniejszy miesiąc w roku. Nie od dziś wiadomo, że z zimą w Polsce bywa różnie. Czy w związku z tym możemy spodziewać się intensywnych opadów śniegu i siarczystego mrozu? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na luty 2022.
Nowy Rok to nowe nadzieje i oczekiwania, również w stosunku do pogody i naszych wymarzonych podróży. Pierwszą okazję do dłuższego wyjazdu będziemy mieć już na samym początku roku. W styczniu w Polsce rozpoczynają się również ferie zimowe. Z myślą o osobach, które planują swój zimowy wypoczynek, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na styczeń 2022.
Gdy nadchodzi wrzesień, wśród turystów panuje niedosyt, że lato już dobiegło końca. Uczniowie wracaja do szkół, inni do codziennych obowiązków, natomiast spora grupa osób właśnie wtedy decyduje się na swój urlop i wyjazd w ulubione miejsce. Dzieje się tak z wielu powodów - pogoda zazwyczaj jest niemal letnia, ceny są zdecydowanie niższe, a i w popularnych miejscach nie ma takich tłumów. A jak w tym roku będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na wrzesień 2020.
Za nami prawie półmetek wakacji. W wielu przypadkach ten czas wypełniony był licznymi wspaniałymi wyjazdami, z zachowaniem ostrożności i dystansu społecznego. Spora część osób zaplanowała swoje wakacje na sierpień. Czy aura na kolejny miesiąc będzie zdecydowanie lepsza od tej w lipcu? Wiele na to wskazuje. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na sierpień 2020.
Do rozpoczęcia wakacji coraz mniej czasu. Większość z nas już od jakiegoś czasu ma plany związane z wyjazdami, inni dopiero szukają pomysłów, inspiracji i miejsc, w które można byłoby się wybrać, by miło spędzić czas. Jedynym znakiem zapytania w obecnym czasie pozostaje pogoda. Czy zapowiada się nam upalne i słoneczne lato? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
To pierwszy w tym roku długi weekend, podczas którego w pełni będziemy mogli cieszyć się wyjazdami w ulubione miejsca. Warto jednak w dalszym ciągu zachować dystans społeczny i należytą ostrożność. Weekend czerwcowy to doskonała okazja na mile spędzony czas. Jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na weekend czerwcowy 2020.
Regiony górskie są niezwykle popularne o każdej porze roku. W tym sezonie czerwiec będzie zdecydowanie inny, mimo że niektóre szlaki górskie będą już otwarte. Warto jednak mieć nadzieję, że niedługo wspaniałe chwile powrócą i będziemy mogli cieszyć się wypoczynkiem w górach.
To miesiąc, w którym  oficjalnie rozpoczyna się lato. Wiele na to wskazuje, że tegoroczne wakacje będą zupełnie inne niż do tej pory. Z pewnymi ograniczeniami i obostrzeniami. Mamy jednak nadzieję, że miesiąc ten będzie bogaty w przeżycia związane z wyjazdami, które w końcu staną się możliwe
Maj to ten miesiąc, w którym w pełni rozpoczyna się sezon letni. Pogoda prawie letnia, coraz więcej żaglówek na jeziorach, a liczne atrakcje rozpoczynają funkcjonowanie po przerwie zimowej. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na maj 2020.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej