Aktualności

Początek lata to chyba moment, na który wszyscy czekają. Tak się składa, że w tym roku, koniec czerwca nakłada na siebie trzy różne, lecz ważne wydarzenia. Początek wakacji, początek kalendarzowego lata oraz długi weekend czerwcowy wiążą się z licznymi planami i wyjazdami. Jeśli tylko pogoda dopisuje, to niemal każdy wybiera się za miasto – wszystko celem korzystania z pierwszych powiewów lata. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec czerwca 2019 roku.
Kiedy lato zbliża się coraz większymi krokami, coraz więcej czasu spędzamy aktywnie i na świeżym powietrzu, a i planów związanych z wyjazdami również sporo. Niektórzy chcą zdążyć ze zrzuceniem zbędnych kilogramów do lata, inni nie mogą doczekać się wyjazdu krótszego lub dłuższego. Pogoda w czerwcu to mnóstwo pozytywnych informacji pogodowych, dzięki którym i ćwiczenia i plany staną się łatwiejsze. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek czerwca 2019.
Na ten moment czekał chyba każdy. Rozpoczęcie lata i wakacji, bo o nich mowa, to wiele planów, wyjazdów i przebywania na świeżym powietrzu. Możliwości spędzenia urlopu jest bardzo dużo, ale w głównej mierze wszystko uzależnione jest od pogody. W związku z tym, na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Przed nami moment, na który z pewnością wszyscy czekali. Początek lata i wakacji oraz długi weekend czerwcowy to okres, w którym chyba każdy planuje bliższy lub dalszy wyjazd. I tylko ta myśl związana z pogodą nie daje spokoju. Bez obaw, będzie dobrze! Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień czerwca 2019 roku.
W drugim tygodniu czerwca coraz ciekawiej zerkamy w niebo, myśląc już o zbliżających się wakacjach. Czy pogoda w tym czasie będzie zwiastunem letniej aury? Sprawdźmy długoterminowe prognozy!
Jakiej pogody możemy się spodziewać w drugiej połowie czerwca? Sprawdźmy, co na ten temat mówią długoterminowe prognozy .
Powiew lata to wyjątkowy okres w pogodzie. Temperatury powyżej 20 stopni to norma, a słońce na niebie to punkt obowiązkowy. Czerwiec stanowi idealne przejście pomiędzy wiosną a latem, w związku z czym coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Czy w tym roku pogoda będzie nam pomagać, czy wręcz przeciwnie? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień czerwca 2019.
Długoterminowe prognozy pogody wskazują, że pierwsza połowa czerwca będzie ciepła i słoneczna. Brzmi to bardzo optymistycznie, dlatego warto przyjrzeć się bliżej przewidywaniom synoptyków.
Jest taki region w Polsce, w którym sezon trwa bez przerwy przez cały rok. Co to takiego? Oczywiście, że góry! Po rozpoczęciu sezonu letniego, podziwianiu krokusów, weekendzie majowym, nadszedł w końcu czas na równie piękny czerwiec. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody w górach na czerwiec 2019.
Tegoroczna majówka daje nam możliwość zorganizowania dłuższego weekendowego wyjazdu. Wystarczy odpowiednio wcześniej zaplanować wyjazd: znaleźć idealne miejsce, wziąć urlop i zarezerwować noclegi. Czy coś może się nie udać? Kluczowym czynnikiem jest tu pogoda , która możesz pokrzyżować wszystkie plany. Sprawdźmy więc długoterminowe prognozy i zobaczmy, czego się spodziewać.
Pierwsze skojarzenia, które każdemu przychodzą na myśl, gdy wspomni się o miesiącu czerwcu, to bez wątpienia wakacje i początek lata. Tak się składa, że w tym roku, zarówno jedno, jak i drugie wydarzenie, wypadają tego samego dnia, bo 21 czerwca. W związku z tym słońce i wysokie temperatury – obowiązkowe! A czy faktycznie tak będzie? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Mazurach w czerwcu 2019.
Już niedługo rozpoczynamy wakacje, a jednym z najpopularniejszych w tym czasie kierunków jest wybrzeże Bałtyku . Jaka będzie pogoda nad morzem w czerwcu? Czy warto wybrać się tam na początku lata? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.
Lato coraz bliżej – ta myśl bez wątpienia pojawia się u każdego, gdy wspomni się o czerwcu. Ciepło i coraz goręcej, ale też dużo burz – tak w skrócie można scharakteryzować aurę, z jaką mamy do czynienia w tym miesiącu. A jak zapowiada się pogoda na czerwiec 2019? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2019.
Lato i wakacje coraz bliżej. Sama majówka, jak i cały miesiąc to wspaniałe warunki pogodowe. Grille u większości osób z pewnością już zainaugurowały sezon, podobnie jak rowery. Korzystajmy jak najpełniej, bo sam maj uważany jest za najpiękniejszy miesiąc w roku. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień maja 2019.
Wiosna, ciepło, bardzo przyjemne temperatury – czy trzeba chcieć czegoś więcej od najpiękniejszego miesiąca w roku? Maj, bo o nim mowa, to bez wątpienia najpiękniejszy i najprzyjemniejszy okres w pogodzie. Sprawdziliśmy, jak zapowiada się pogodowo 3 tydzień maja i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody, na podstawie przewidywań synoptyków.
Majówka, wypoczynek, grill, wyjazdy za miasto – te i inne słowa przychodzą prawdopodobnie każdemu, gdy wspomni się o początku miesiąca, jakim jest maj. Za oknem coraz więcej słońca, na termometrach większe wartości temperatur. Pomysłów na spędzenie wolnego czasu również jest wiele. Wszystko w głównej mierze uzależnione jest od pogody. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień maja 2019.
Nie da się ukryć, że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, tak bardzo lubiany przez turystów. Wszędzie pełno zieleni i kwiatów, a i temperatury coraz wyższe. W tym roku Święta Wielkanocne niemalże łączą się z początkiem maja, więc każdy kto odpowiednio wcześniej zaplanował urlop, powinien go w pełni wykorzystać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek maja 2019.
Maj to miesiąc, który sprzyja wyprawom górskim. Na szlakach pojawia się coraz więcej turystów, a i same miejscowości przeżywają coraz to większe oblężenie. To dobry prognostyk przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego. A czy pogoda w górach w maju będzie również wakacyjna? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla regionów górskich.
Jest duża szansa na to, że w drugiej połowie maja będzie ciepło i słonecznie. To oczywiście duże uogólnienie, dlatego przyjrzeliśmy się bliżej długoterminowym prognozom synoptyków.
W końcu nadeszło tak upragnione i długo wyczekiwane ciepło. Grillowanie, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, weekendowe wyjazdy za miasto – wszystko to będzie na porządku dziennym. A co z pogodą? Wygląda znakomicie! Więcej szczegółów w przygotowanej przez nas długoterminowej prognozie pogody na pierwszą połowę maja 2019.