Aktualności

Prognozy na drugą połowę stycznia przewidują opady śniegu. Co jeszcze będzie się działo w pogodzie? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią synoptycy.
Nowy Rok, nowe nadzieje na przyszłość, postanowienia noworoczne, ale też planowanie podróży na najbliższe 12 miesięcy – te kwestie z początkiem 2019 roku będą dominować w przypadku większości z nas. Zima potrafi zaskakiwać, również pozytywnie, dlatego to doskonały czas, by choć przez chwilę odpocząć w ulubionym miejscu. Jaką pogodą przywita nas 2019 rok? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień stycznia 2019 roku.
Długoterminowa prognoza pogody wskazuje, że pierwsza połowa stycznia będzie raczej bezśnieżna. Co jeszcze czeka nas w aurze? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią synoptycy.
W styczniu rozpoczynają się ferie zimowe , więc jeżeli planujemy w tym czasie urlopy, najczęściej wybieramy góry. I tu pojawia się pytanie: jaka będzie pogoda w górach w styczniu? Sprawdziliśmy co na ten temat mówią prognozy .
Zastanawiasz się, jakie są prognozy na styczeń 2019? Czy przyjdzie wyczekiwana przez niektórych zima? Sprawdziliśmy, co o pogodzie mówią specjaliści.
Zima to wyjątkowa pora roku – lubiana przez dzieci, przez dorosłych niekoniecznie. W ostatnich latach pokazała, że potrafi być bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna. Były momenty ze słońcem i wiosennymi temperaturami, były też duże mrozy i intensywne opady śniegu. Jaka będzie nadchodząca zima? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody od 22 grudnia do marca 2019.
Koniec grudnia to czas podsumowań, snucia planów na nadchodzący rok, jak też chwile spędzane w gronie najbliższych. Okres świąteczno-noworoczny to magiczny czas, który bez wątpienia jest uwielbiany przez większość osób. Czy pogoda pozwoli poczuć tę prawdziwą magię? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec grudnia 2018 roku.
Interesuje was pogoda na czwarty tydzień grudnia? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią prognozy.
21 grudnia – najkrótszy dzień w roku i jednocześnie początek astronomicznej zimy. Co prawda śnieg można odnaleźć tylko miejscami, ale robi się coraz zimnej, a opady białego puchu to tylko kwestia czasu. Jaką pogodą przywita nas początek zimy i 3 tydzień grudnia 2018 roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Druga połowa listopada przywitała nas opadami śniegu i ujemnymi wartościami temperatur. A co przyniesie nam grudzień? Czy zima zbliża się do nas coraz większymi krokami? Na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na drugi tydzień grudnia 2018 roku.
Jakiej pogody można się spodziewać w pierwszym tygodniu grudnia? Sprawdziliśmy długoterminowe prognozy !
Przed nami najważniejsza, najbardziej wyczekiwana noc w roku – sylwester ! Każdy ma inne plany, może to być impreza plenerowa, spotkanie ze znajomymi w domu czy wyjazd na narty. Jednak wszyscy zadajemy takie samo pytanie: jaka będzie pogoda na sylwestra? Sprawdziliśmy długoterminowe prognozy i już mamy odpowiedź.
Jaka będzie pogoda w grudniu w polskich górach? Czy jest szansa na to, że stoki ruszą pełną parą? Sprawdziliśmy długoterminową prognozę na nadchodzący miesiąc.
Gorączka przedświątecznych przygotowań ogarnęła już niemal wszystkich. Na ulicach pojawiają się świąteczne iluminacje, w sklepach choinki na każdym kroku, rozpoczyna się pogoń za prezentami i tylko śniegu brak. Każdy oczekuje atmosfery typowo świątecznej ze śniegiem za oknem, niczym w amerykańskich filmach, czy chociażby w Listach do M. Czy początek grudnia przywita nas opadami śniegu, czy jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody na początek grudnia 2018.
Grudzień – przez większość uważany za ulubiony miesiąc, to bez wątpienia klimat świąt, gdzieniegdzie śnieg za oknem, poszukiwanie prezentów – wszystko to sprawia, że ten okres jest pełen magii. Większość osób oczekuje pierwszego śniegu, wtuleni w koc z kubkiem gorącej herbaty z cytryną albo grzanym winem, do tego dźwięki świątecznych piosenek i ulubione filmy, bądź książki – czy jest coś przyjemniejszego? Czy druga połowa grudnia przyniesie nam tak przez wielu wyczekiwany śnieg? Jest na to szansa! Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na drugą połowę grudnia 2018 roku.
Jaka będzie pogoda w pierwszej połowie grudnia? Dostępne są już pierwsze długoterminowe prognozy! Postanowiliśmy sprawdzić, czy aura nie szykuje nam jakichś niespodzianek.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w grudniu? Czy mamy szansę na śnieżne Święta Bożego Narodzenia ? Odpowiedzią na te pytania jest nasza grudniowa prognoza. Zaznaczamy, że to długoterminowe przewidywania, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć.
"O białych Świętach, wciąż marzę, bo w mej pamięci ciągle mam..." - słowa tej piosenki zdają się w trafny sposób odzwierciedlać oczekiwania większości z nas. Magia świąt z białym puchem za oknem czyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i magicznym, natomiast ulice, drzewa i chodniki ozdobione świątecznymi dekoracjami nabierają dodatkowego uroku. Czy pogoda na Święta Bożego Narodzenia pozwoli nam cieszyć się opadami śniegu? Niewykluczone, jednak nie będą to bardzo intensywne opady. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody na Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku.
Długoterminowe prognozy na końcówkę listopada sygnalizują spadki temperatur oraz możliwość opadów deszczu. Prześledźmy dokładniej, co będzie się działo w aurze w tym czasie.
Początek listopada zaskoczy niektórych piękną pogodą. W wielu zakątkach kraju będzie słonecznie i dość ciepło. Listopadowa plucha? Na pewno nie w pierwszych dniach miesiąca!