Pogoda Grzybowo

środa, 23 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Grzybowa dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

„W marcu jak w garncu” - to słynne polskie powiedzenie jest używane niemalże zawsze, gdy wspomina się o marcu. Marzec stanowi przejściowy miesiąc pomiędzy końcem zimy, a początkiem wiosny. Bardzo często potrafi zaskoczyć pozytywnym ciepłem, jak też intensywnymi opadami śniegu. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2019 roku.
Druga połowa stycznia przyniosła odwilż i stopniowe ocieplenie. Pamiętać jednak należy, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Początek lutego nie będzie bardzo mroźny, ale za to z opadami śniegu. To szczególny powód do radości dla dzieci, wypoczywających na feriach zimowych. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek lutego 2019.
Wiosna na horyzoncie? Widać pierwsze oznaki, chociaż zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Druga połowa lutego co prawda ma być nieco cieplejsza niż styczeń, czy początek lutego, jednak podkreślić należy, że jeszcze wszystko jest możliwe. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę lutego 2019 roku.
Jak będzie wyglądać pogoda w pierwszej połowie lutego? Na podstawie informacji specjalistów z AccuWeather przygotowaliśmy długoterminową prognozę.
Styczeń w górach upływa pod znakiem intensywnych opadów śniegu. Miejscami jest jak w bajce, ale z drugiej strony czyhają również niebezpieczeństwa w postaci zagrożeń lawinowych, niektóre szlaki górskie zostały zamknięte do odwołania. Narciarze mają prawdziwy raj. Na stokach warunki idealne! A jaki będzie luty? Również śnieżny i mroźny! Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody w górach w lutym 2019 roku.
Jakiej pogody można się spodziewać w czwartym tygodniu lutego? Długoterminowe prognozy wskazują, że zima jeszcze nie odpuści… Niżej przedstawiamy szczegóły.