Pogoda Świnoujście

Pogoda dzisiaj w Świnoujściu

poniedziałek, 11 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 12 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 13 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Świnoujścia dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Druga połowa grudnia to czas wyczekiwany chyba przez każdego. Przerwa świąteczna, koniec 2019 roku i chwila relaksu. Do tego czasu trzeba zdążyć ze wszelkimi porządkami i przygotowaniami do świąt, co niejednego przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę grudnia 2019.
Gdy kończy się lato, niemalże od razu pojawiają się plany związane z sylwestrowymi wyjazdami? Góry czy morze? Wątpliwości jest wiele, jednak każdy kto jeszcze ma nadzieję na znalezienie wolnego miejsca noclegowego, musi się koniecznie pospieszyć. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Sylwestra 2019/2020.
Jak co roku, gdy pojawia się temat Świąt Bożego Narodzenia, jak bumerang powraca to samo pytanie – Czy święta będą białe? Pogoda potrafi zaskakiwać, co udowodniły ostatnie lata. A jak będzie tym razem? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Grudzień to miesiąc tak przez wielu lubianych. Zbliżają się święta, za oknem powoli robi się biało, w związku z czym można poszaleć na nartach. Czy pierwsza połowa grudnia przyniesie nam typowo zimową pogodę? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Na ten miesiąc czeka chyba większość z nas. Nastrój nadchodzących świąt, koniec roku, wspaniała atmosfera… I tylko wciąż, jak co roku, powtarzane jest pytanie – czy w tym roku święta będą białe? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na grudzień 2019.
Jesienny wypoczynek na Mazurach to bardzo często mile spędzony czas, masa atrakcji, a w ostatnich latach również bardzo przyjemna aura. Czy nadchodzący listopad również zaskoczy nas pozytywnie? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla Warmii i Mazur na listopad 2019.