Pogoda Sianożęty

Pogoda dzisiaj w Sianożętach

wtorek, 16 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 17 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 18 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Sianożęt dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać pogoda w drugiej połowie listopada? W końcu zima już za progiem, więc warto uzbroić się w garść informacji dotyczących aury. Nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i sprawdź przygotowaną przez nas długoterminową prognozę.
Listopad, czyli miesiąc przygotowujący nas na nadejście zimy, bywa bardzo nieprzewidywalny. Potrafi niespodziewanie zaskoczyć zarówno ciepłem, jak też mrozem. Po zmianie czasu dni stają się coraz krótsze - większość z nas wychodzi z domu w nocy i wraca w nocy. Czy zatem pierwsza połowa tego przez niewielu lubianego miesiąca zaskoczy nas pozytywnie pod względem pogody? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na pierwszą połowę listopada 2018.
Początek jesieni był ciepły i przyjemny, jednakże nadchodzące dni będą coraz chłodniejsze. Czy pogoda w górach w listopadzie będzie nas rozpieszczać, czy zaskoczy nas nagłą zmianą na gorsze? Czy jest szansa, że w listopadzie doczekamy się śniegu, czy będziemy mogli się cieszyć możliwością jesiennych, górskich wędrówek? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę dla regionów górskich na listopad 2018.
Listopadowa aura bywa szara i ponura, jednak potrafi zaskoczyć również bardziej słonecznymi dniami. Sprawdźmy, jak dokładnie przedstawia się prognoza pogody na listopad.
Jesień zagościła w Polsce na dobre. Dla jednych jest to najwspanialsza pora roku - różnorodność kolorów, jesienne spacery, spadające liście z drzew, ozdabiające alejki parkowe i trawniki - to źródło wewnętrznego spokoju i szczęścia. Inni z kolei chcą ją jak najszybciej przetrwać - krótsze dni, zazwyczaj deszczowa pogoda, zimno za oknem - wszystko to z pewnością nie zachęci do aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Ciepły koc, dobra książka lub film i kubek gorącej herbaty, to idealny wybór dla przeciwników tej pory roku. 
Pod koniec października lato jest już tylko wspomnieniem, natomiast zima – coraz bardziej realną perspektywą. Wiele osób stawia sobie pytanie, jaka będzie pogoda w tym czasie? Choć zostało jeszcze dużo czasu, to można pokusić się o przedstawienie długoterminowej prognozy.