Pogoda Dąbki

Pogoda dzisiaj w Dąbkach

wtorek, 19 luty
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 20 luty
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 21 luty
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Dąbek dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Koniec marca to początek wiosny, która z każdym kolejnym dniem zacznie się coraz bardziej rozkręcać. Dni coraz cieplejsze, wszystko budzi się do życia, a i pogoda coraz lepsza. Jak zapowiada się pogoda na pierwsze dni wiosny? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na koniec marca 2019.
Wiosna, czy to Ty? W większej części naszego kraju zagościło słońce i temperatury w okolicach 10 stopni Celsjusza. Prognozy długoterminowe się optymistyczne i wiele wskazuje na to, że powoli możemy już żegnać zimę. A jak zapowiada się początek marca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Czy w drugiej połowie marca możemy liczyć na wiosenną aurę? Sprawdźmy, co na temat mówią długoterminowe prognozy pogody !
Po typowo śnieżnej i mroźnej aurze, jaka panowała w styczniu, luty przywitał nas wszystkim odwilżą i temperaturami dochodzącymi miejscami nawet do 12 stopni Celsjusza. Czy to już zapowiedź nadchodzącej wiosny? Do tej kalendarzowej pory roku pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, ale już można zauważyć zmiany na lepsze. A jak zapowiada się pierwsza połowa marca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na pierwszą połowę marca 2019 roku.
Zima odejdzie na dobre? Na to wygląda! 4 tydzień marca 2019 to już przecież wiosna, a co za tym idzie – poprawa pogody gwarantowana. Będzie cieplej, dni coraz dłuższe, a i na niebie więcej słońca. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień marca 2019 roku.
Marzec to wyjątkowo nieprzewidywalna pora roku. Powiedzenie „W marcu, jak w garncu” ma tu swoje uzasadnienie, bo ostatnie lata nieraz pokazywały, że ten miesiąc potrafi obfitować w prawdziwie letnie temperatury. Potrafi również pokazać się z nieco innej, mniej lubianej przez ludzi strony. A jak będzie tym razem? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień marca 2019.