Pogoda Wadowice

niedziela, 22 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Wadowic dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

W drugim tygodniu listopada najniższą temperaturę odczytamy w Krynicy Morskiej, najwyższą zaś w Międzyzdrojach, w Wiśle i w Szczawnicy. Sprawdź, czy deszcz popada we wszystkich wybranych przez nas miastach przeglądając pełną prognozę pogody .
Zastanawiacie się, jaka pogoda czeka na nas w drugiej połowie listopada? W poniższej prognozie wzięliśmy pod uwagę główne miasta w centralnej części kraju, w górach i nad morzem. Przekonajcie się, gdzie będzie najzimniej, a gdzie słońce ogrzeje nas swoimi promieniami.
Jeśli wybieracie się w góry i nie wiecie, co przyniesie listopadowa pogoda - koniecznie przejrzyjcie naszą prognozę, w której skupiamy się na konkretnych regionach.
Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam na Mazurach w listopadzie? Biorąc pod uwagę kilka miejscowości - maksymalna temperatura nie będzie większa niż 12 stopni Celsjusza. Druga połowa miesiąca zapowiada się bardziej deszczowo, natomiast w pierwszej możemy jeszcze liczyć na kilka słonecznych dni. Zobaczcie sami!
Zastanawiasz się, jaka pogoda na początek listopada czeka nas w Polsce? Przygotowaliśmy długoterminową prognozę, w której postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Biorąc pod uwagę pogodę w listopadzie w kilku nadmorskich miejscowościach, najchłodniej będzie w Krynicy Morskiej. Jesteście ciekawi, czy potowarzyszą nam opady śniegu? Przekonajcie się sami i przeczytajcie poniższą prognozę.