Pogoda Skała

Pogoda dzisiaj w Skale

niedziela, 20 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
poniedziałek, 21 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 22 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Skały dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Druga połowa stycznia przyniosła odwilż i stopniowe ocieplenie. Pamiętać jednak należy, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Początek lutego nie będzie bardzo mroźny, ale za to z opadami śniegu. To szczególny powód do radości dla dzieci, wypoczywających na feriach zimowych. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek lutego 2019.
Wiosna na horyzoncie? Widać pierwsze oznaki, chociaż zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Druga połowa lutego co prawda ma być nieco cieplejsza niż styczeń, czy początek lutego, jednak podkreślić należy, że jeszcze wszystko jest możliwe. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę lutego 2019 roku.
Jak będzie wyglądać pogoda w pierwszej połowie lutego? Na podstawie informacji specjalistów z AccuWeather przygotowaliśmy długoterminową prognozę.
Styczeń w górach upływa pod znakiem intensywnych opadów śniegu. Miejscami jest jak w bajce, ale z drugiej strony czyhają również niebezpieczeństwa w postaci zagrożeń lawinowych, niektóre szlaki górskie zostały zamknięte do odwołania. Narciarze mają prawdziwy raj. Na stokach warunki idealne! A jaki będzie luty? Również śnieżny i mroźny! Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody w górach w lutym 2019 roku.
Jakiej pogody można się spodziewać w czwartym tygodniu lutego? Długoterminowe prognozy wskazują, że zima jeszcze nie odpuści… Niżej przedstawiamy szczegóły.
„Czasem luty się zlituje, że człek niby wiosnę czuje, ale czasem tak się zżyma, że człek prawie nie wytrzyma” - nawiązując do tego ludowego powiedzenia, spieszymy z informacją, że 3 tydzień lutego nie odpuści i będzie mało wiosenny. Będzie co prawda odrobinę cieplej, bo około -1 stopnia Celsjusza, jednak w dalszym ciągu zimowo. Czego jeszcze można się spodziewać? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień lutego 2019.