Pogoda Proszowice

Pogoda dzisiaj w Proszowicach

czwartek, 20 czerwca
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 21 czerwca
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
sobota, 22 czerwca
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Proszkowic dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Już niedługo wakacje i czas upragnionego letniego wypoczynku. Każdy, kto planuje wakacje nad morzem lub urlop w górach marzy o sprzyjającej i pięknej aurze. Wiele źródeł podaje, że zapowiada się upalne i piękne lato. Ale czy tak będzie faktycznie? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na lipiec 2024.
Wakacje i lato coraz bliżej. Jego namiastkę można było już poczuć podczas długiego weekendu majowego. Czy czerwiec 2024 będzie równie piękny i słoneczny? Postanowiliśmy to sprawdzić, przygotowując najważniejsze informacje pogodowe na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
Za oknem piękna wiosenna aura. W wielu miejscach Polski, podczas Wielkanocy, pojawiły się niemal letnie wartości temperatur. Marzec był jednym z najcieplejszych w historii, kwiecień równie zapowiada się pięknie, a jaki będzie maj 2024? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, że kwiecień lubi “zamieszać” w pogodzie. Czasem jest ciepło jak w lecie, a zdarza się, że zima nie daje o sobie zapomnieć. A jak zapowiada się kwiecień 2024? Postanowiliśmy to sprawdzić i na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na kwiecień 2024.
W niektórych miejscach Polski można już było poczuć powiew wiosny. Na jej oficjalne rozpoczęcie trzeba jeszcze jednak trochę poczekać. Zarówno luty, jak i marzec mogą zaskoczyć powrotem zimy lub dwucyfrowymi wartościami temperatur. A jak będzie w 2024 roku? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2024.
Tegoroczna zima to prawdziwa sinusoida w pogodzie. Po ataku zimy na przełomie listopada i grudnia, w Polsce pojawiła się typowo jesienna aura. A ferie zimowe tuż-tuż. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką pogodę przyniesie luty 2024, to mamy garść najważniejszych informacji pogodowych. Czy zima da w końcu o sobie znać?
Noclegi w Proszowicach

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!