Aktualności

Zapewne zastanawialiście się, jaka pogoda zaskoczy nas w kwietniu. Faktem jest, że może być różnie i niestety mogą jeszcze pojawić się opady śniegu. Spójrzmy zatem na prognozę w poszczególnych rejonach Polski.
Zastanawiacie się, jaka pogoda czeka nas w czwartym tygodniu kwietnia? Przedstawiamy prognozę w oparciu o analizę poszczególnych rejonów Polski. Przekonajcie się sami!
Kwiecień to miesiąc, który często kojarzy nam się z długo wyczekiwaną przez wszystkich wiosną. Dużo zieleni, słońca, przyroda budząca się do życia. Czy tak będzie też w tym roku? Niestety synoptycy oprócz słońca, zapowiadają także częste opady deszczu, a nawet śniegu. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na początek kwietnia 2017.
„Choć już w kwietniu słonko grzeje, nieraz pole śnieg zawieje” - tak brzmi jedno z dawnych polskich przysłów. Prawdą jest, że pogoda w kwietniu może nam nieraz spłatać figla, dlatego zanim gdziekolwiek się wybierzemy, warto przejrzeć prognozę pogody . Zobaczmy, czego możemy się spodziewać w trzecim tygodniu kwietnia. 
W kwietniu obchodzimy Święta Wielkanocne. Celebrowanie tego szczególnego czasu to okazja, by odpocząć od pracy, a także spędzić trochę czasu w rodzinnym gronie. Zobaczmy zatem, jak sytuacja pogodowa przedstawia się w drugiej połowie miesiąca. 
Kwiecień jest chyba najbardziej zmiennym pogodowo miesiącem. Możemy spodziewać się po nim zarówno zimowej aury, a w tym mrozu i śniegu, jak również w pełni wiosennej pogody . Zobaczmy, co nas czeka pod koniec miesiąca.
Sporo deszczu, a nawet śniegu, dużo chmur i mało słońca - tak w skrócie przedstawia się prognoza pogody w drugim tygodniu kwietnia. Jakich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się w poszczególnych regionach Polski? Sprawdźmy!
Nazwa tego miesiąca pochodzi od kwitnących wtedy kwiatów. W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że dawniej używane były również określenia: brzezień - od brzozy oraz dębień . Planujecie kwietniowy wypad nad morze? Sprawdźmy jaką pogodę zapowiadają synoptycy.  
Planujesz urlop w pierwszym tygodniu kwietnia i zastanawiasz się, jaką pogodę przewidują synoptycy? Czy po przewrotnym marcu możemy w końcu spodziewać się prawdziwie wiosennej aury? Sprawdźmy pogodę w poszczególnych regionach Polski!
Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Czy w tym roku sprawdzi się to ludowe przysłowie? Zdaniem synoptyków dni słoneczne przeplatać będą się z deszczem oraz sporym zachmurzeniem. Mamy szansę na trochę ciepła? Sprawdź prognozę pogody na kwiecień 2017 na Mazurach.
Planujesz w kwietniu wypad w góry? Zdaniem synoptyków po paru pierwszych słonecznych dniach miesiąca, spodziewać możemy się ochłodzenia temperatur oraz częstych opadów deszczu, a nawet śniegu. Wybierając się na urlop do górskich miejscowości, nie zapomnij spakować więc płaszcza przeciwdeszczowego i pary kaloszy! Sprawdź przewidywaną prognozę pogody na kwiecień 2017 w górach.

Pogoda na marzec 2017

Marzec jest miesiącem, w którym przyroda na nowo budzi się do życia i odpoczywa po zimowych mrozach. Pomimo zbliżającej się wiosny, często zdarza się tak, że marcowa pogoda pozostawia wiele do życzenia, a za oknem obserwujemy opady deszczu i duże zachmurzenie. Jaka czeka nas prognoza? Przekonajcie się sami!
„Na Świętego Kazimierza (4 marca) wyjdzie skowronek spod pierza” - tak głosi stare ludowe przysłowie. A czy Wy słyszeliście już śpiew ptaków, bądź zaobserwowaliście już pierwsze oznaki wiosny? Sprawdźmy, czy warunki pogodowe będą sprzyjać długo wyczekiwanej porze roku. Weźmy pod uwagę czwarty tydzień marca.
Zapewne każdy z nas kojarzy słynne ludowe przysłowia takie jak: „W marcu, jak w garncu”, czy „Gdy marzec deszczowy, suche lato rodzi i zasiewom szkodzi”. Sprawdźmy, czy pogoda w tym miesiącu przyniesie opady deszczu i czy zauważymy już pierwsze oznaki wiosny. 
Marzec to miesiąc, który kojarzy nam się z Dniem Kobiet. Jest to także zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Sprawdźmy, czy ta pora roku szybko do nas zawita. Zapoznajmy się z prognozą na koniec miesiąca.
Po zimowych miesiącach każdy z utęsknieniem wyczekuje pierwszych oznak wiosny. Jaką pogodę przyniesie nam pierwsza połowa marca? Sprawdźmy, co przewidują synoptycy.
Pogoda w lutym była bardzo zmienna. Marzec to zwykle miesiąc, który niesie za sobą obietnicę zbliżających się coraz to cieplejszych dni, kiedy nareszcie możemy uwolnić się od grubych kurtek, czy wełnianych szalików i czapek. Marzy Wam się marcowy urlop nad morzem ? Zobaczcie, jaką pogodę przewidują synoptycy.
Marzec kojarzony jest z nadejściem tak długo wyczekiwanej pory roku - wiosny. Po zimowych mrozach, przyszedł czas na to, by roślinność na nowo obudziła się do życia. Sprawdźmy, jaka sytuacja pogodowa towarzyszyć nam będzie w drugiej połowie tego miesiąca.
Planujesz urlop na początku marca i zastanawiasz się, jaką pogodę na ten czas przewidują synoptycy? Czy możemy spodziewać się już pierwszych oznak wiosny? Sprawdźmy przewidywaną pogodę na początek marca 2017 roku.
Jaką pogodę przyniesie nam drugi tydzień marca? Będzie zimowy śnieg i mróz? A może wiosna nadejdzie w tym roku wcześniej? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody.