Aktualności

Pierwsza połowa września będzie dla nas bardziej korzystna nad morzem i na Mazurach. W górach synoptycy zapowiadają trochę niższą temperaturę. Najgorzej wypada Karpacz. Tam termometry wskażą od 11 do 18 stopni Celsjusza. Sprawdź pogodę w poszczególnych miejscowościach.
Pierwszy tydzień września nad morzem, biorąc pod uwagę Świnoujście, Łebę, Kołobrzeg i Jastarnię nie wygląda zbyt korzystnie. Będzie pochmurno i deszczowo. Mogą pojawić się też burze z piorunami. Jak myślicie, czy pogoda poprawi się w kolejnych dniach?
Planujesz wrześniowy urlop w górach? Pogoda zapowiada się dość korzystnie. Przelotne opady deszczu synoptycy zapowiadają jedynie w drugim tygodniu miesiąca. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody na wrzesień 2017 w górach.
Wrzesień zwiastuje nieubłagany koniec wakacji i początek nowego roku szkolnego. Choć kalendarzowe lato potrwa jeszcze chwilę, przewidywana prognoza pogody coraz bardziej przypominać nam będzie o zbliżającej się jesieni. Sprawdź szczegółową prognozę pogody w pierwszym tygodniu września.
Chyba nie ma osoby, która dobrze znosiłaby upały. Chociaż panujące obecnie temperatury to nic w porównaniu z polskimi rekordami ciepła. Przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu miejscowości, gdzie odnotowano naprawdę wysokie wartości.
Najbardziej korzystnej aury pogodowej możemy spodziewać się w drugim i trzecim tygodniu września. Najzimniej będzie w Łebie, w Karpaczu i w Szklarskiej Porębie, ponieważ termometry wskażą nawet do 8 stopni Celsjusza. Sprawdźcie pogodę na cały miesiąc!
Zastanawiacie się, jaka pogoda zaskoczy nas w czwartym tygodniu sierpnia? Najzimniej będzie w Szklarskiej Porębie, bo termometry wskażą od 12 do 19 stopni Celsjusza. Najkorzystniej - w centralnej Polsce, kiedy temperatura wzrośnie do 26 stopni Celsjusza. Zachęcamy do przeczytania całej prognozy!
Na Mazurach początek sierpnia bardzo ciepły i słoneczny. Miejscami termometry wskażą nawet 35 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach również dużo słońca. Korzystne warunki atmosferyczne utrzymają się właściwie przez cały sierpień. Dopiero końcówka miesiąca przyniesie ochłodzenie oraz możliwe opady deszczu. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody w poszczególnych miastach.
Trzeci tydzień sierpnia najkorzystniej zaprezentuje się w Świnoujściu oraz w Ustce. Synoptycy nie zapowiadają tam żadnych opadów. Urlopowicze będą mogli zatem cieszyć się słońcem i odpoczywać pośród szumu morskich fal. Zobaczcie, jaka pogoda czeka na nas w górach i na Lubelszczyźnie.
W drugim tygodniu sierpnia będzie ciepło i słonecznie, choć w niektórych rejonach Polski termometry wskażą jedynie 15 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają również możliwe przelotne opady deszczu oraz możliwe burze z piorunami. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody w drugim tygodniu sierpnia 2017.
W ciągu tych kilku ostatnich dni sierpnia, najczęściej będą pojawiały się jednodniowe opady deszczu, po czym pogoda przyniesie sporo słońca. Jesteście ciekawi, gdzie termometry wskażą najwyższą temperaturę? Jeśli tak - zapoznajcie się z poniższą prognozą.
W pierwszym tygodniu sierpnia w całym kraju możemy liczyć na słoneczne i bardzo ciepłe dni. Nie zabraknie co prawda opadów deszczu, będą to jednak jedynie przelotne opady. Zdaniem synoptyków sierpień będzie najgorętszym miesiącem wakacji. Jak zapowiada się jego pierwszy tydzień? Sprawdźmy!
Czy już wiecie, jak spędzicie długi weekend w sierpniu? Pamiętajcie, że nawet najlepiej zaplanowany urlop może zepsuć niesprzyjająca pogoda. Przygotowaliśmy więc długoterminową prognozę – dowiedzmy się, czy sierpniowa aura czymś nas zaskoczy.
Początek sierpnia zapowiada się dosyć ciepło i słonecznie, choć synoptycy zapowiadają możliwe przelotne opady deszczu. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody na początek sierpnia w poszczególnych regionach Polski.
Jesteście ciekawi, jaka pogoda czeka nas w drugiej połowie sierpnia? Najbardziej korzystnie będzie w Kołobrzegu i w Ustce, kiedy to pojawi się tylko 2 deszczowe dni, a maksymalna temperatura wyniesie do 24 stopni Celsjusza. Sprawdźmy teraz prognozę w centralnej części kraju i w górach.
Początek sierpnia nad morzem zapowiada się na deszczowy, burzowy, pochmurny i wietrzny. W kolejnych dniach pojawi się więcej słońca, które utrzyma się przez nawet dwa tygodnie. Sprawdź pełną prognozę na cały miesiąc w kilku nadmorskich miejscowościach.
Jeśli wakacyjny urlop zaplanowałeś na pierwszą połowę sierpnia, warto zapoznać się z przewidywaną prognozą pogody . Synoptycy są zgodni, pierwsze dwa tygodnie zapowiadają się zdecydowanie bardziej korzystnie od drugiej połowy miesiąca.
Wakacje w pełni. Część z nas upragniony urlop ma wciąż przed sobą. Jeśli kierunkiem Twojej podróży są górskie miejscowości, sprawdź przewidywaną prognozę pogody na sierpień 2017 w górach.
Sierpień kojarzy nam się z koszeniem zboża i pozyskiwaniem plonów. To właśnie w tym okresie, z drzew i krzewów zbierane są owoce i warzywa. Jesteście ciekawi, jaka pogoda potowarzyszy nam w tym miesiącu? Przeczytajcie poniższy artykuł.
Koniec lipca nie zapowiada się dla nas korzystnie, biorąc pod uwagę sytuację pogodową nad morzem, w górach, a także w centralnej części kraju. Zdecydowanie najcieplej będzie w Szczyrku i Poznaniu. Sprawdźcie, czy w poszczególnych miejscowościach pojawi się chociaż trochę słońca.