Aktualności

Choć czerwiec kojarzy nam sie z bezchmurnym niebem i wysokimi temperaturami, zdaniem synoptyków w tym roku trochę popada. W górskich miejscowościach deszczowy zwłaszcza początek i ostatnie dni czerwca. Sprawdź szczegółową prognozę pogody !
Czerwiec to długo wyczekiwany przez dzieci koniec roku szkolnego i początek wakacji, to również początek kalendarzowego lata. Jakiej pogody możemy spodziewać się w pierwszych dniach miesiąca? Sprawdźmy, czy już na początku czerwca zagości typowo letnia aura.
Czy w końcu możemy liczyć na piękną, słoneczną i upalną pogodę? Na jaką pogodę powinniśmy przygotować się w drugim tygodniu czerwca? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody .
Co przyniesie nam pierwszy tydzień czerwca? Początek miesiąca dosyć ciepły i słoneczny, choć na prawdziwe upały będziemy musieli jeszcze poczekać. Sprawdź, jaką pogodę przewidują synoptycy w poszczególnych regionach Polski
Wybieracie się na urlop w góry, na Mazury, a może nad morze? Prezentujemy pogodę na czwarty tydzień czerwca. Sprawdźcie, jakich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się pod koniec miesiąca. 
Czerwcowa pogoda w trzecim tygodniu miesiąca najlepiej prezentuje się w Ustce, ponieważ meteorolodzy nie przewidują tam żadnych opadów. Co powiecie na urlop nad morzem? Nacieszmy się korzystną aurą pogodową, ponieważ w pozostałych miejscowościach sytuacja nie przedstawia się aż tak dobrze. Zobaczcie sami.
Pogoda nad morzem w czerwcu będzie zapowiedzią temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza, ale na samą myśl o częstych opadach deszczu i burzach z piorunami większości z nas pogorszy się humor. Miejmy nadzieję, że lipcowa aura będzie dla nas bardziej korzystna.
Czerwiec w tym roku będzie deszczowy i burzowy. Słońce wyjrzy tylko na kilka dni, po czym znów schowa się za chmury. Takich warunków pogodowych możemy spodziewać się zarówno na Lubelszczyźnie, w centralnej Polsce, jak i w górach. Sprawdźmy, czy pogoda poprawi się wraz z końcem miesiąca.
Pogoda w drugiej połowie czerwca nie będzie dla nas zbyt korzystna. Synoptycy zapowiadają liczne opady deszczu i burze z piorunami. Najlepiej nie wychodzić z domu bez parasola. Zobaczcie sami!
Maj przyniósł nam dosyć zróżnicowaną pogodę, jak zapowiada się pierwsza połowa czerwca? Będzie ciepło, choć synoptycy zapowiadają sporo opadów i burz. Czy aura sprzyjać będzie letnim wyjazdom? Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na pierwszą połowę czerwca.
Czerwiec to miesiąc, w którym kończy się wiosna, a zaczyna lato. Jego nazwa pochodzi od koloru czerwonego. Dawniej, czerwony barwnik do tkanin wyrabiano z owada o nazwie - czerwiec polski. Miesiąc czerwiec stanowił czas zbiorów owada do celów przemysłowych. Jesteście ciekawi, czego możemy spodziewać się po czerwcowej pogodzie ? Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu. 
Jakiej pogody możemy spodziewać się w pierwszej połowie maja? Synoptycy zapowiadają niestety dużo deszczu, choć nie zabraknie również kilku słonecznych dni. Planujesz urlop w tym okresie? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody.
Początek maja to oczywiście majówka! Jaką pogodę na ten czas zapowiadają synoptycy? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody w poszczególnych regionach Polski.
Maj uważany jest za jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, środek wiosny, dużo słońca, kwitnące kwiaty. Jakiej pogody możemy spodziewać się w drugim tygodniu maja? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody w poszczególnych regionach Polski.

Pogoda na maj 2017

Planujecie wyjechać na kilkudniowy urlop w maju? Aby zaplanować wypoczynek z dala od domu, na początek warto zapoznać się z prognozą pogody . Zobaczcie, jak sytuacja przedstawia się na Lubelszczyźnie, w górach i nad morzem. 
Czy słyszeliście, że: „Grzmot w maju sprzyja urodzaju”? Tak głosi jedno z polskich przysłów. W drugiej połowie maja synoptycy zapowiadają burze z piorunami, lecz czy takie warunki atmosferyczne rzeczywiście przyniosą nam urodzajność? Poniżej prezentujemy pogodę na 3 tydzień miesiąca. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.
Pierwszy tydzień maja to czas długo wyczekiwanej przez większość majówki! Planując urlop, warto zapoznać się z przewidywaną prognozą pogody i przygotować na zmienną aurę za oknem. Sprawdź, jaką pogodę zapowiadają synoptycy.
„Jeśli w maju śnieg się zdarzy, to lato dobrze wyparzy” - tak brzmi jedno z majowych przysłów. Zapewne każdy z nas chciałby, żeby lato było w tym roku nadzwyczaj gorące, lecz większość ma już raczej dosyć śniegu. Czy ten wiosenny miesiąc przyniesie korzystne warunki atmosferyczne? Przedstawiamy prognozę na czwarty tydzień maja. 
Druga połowa maja w wielu nadmorskich miastach obfituje w burze z piorunami, a także opady deszczu. Zobaczmy, jaka pogoda czeka nas pod koniec miesiąca, biorąc pod uwagę także centralną Polskę.
Przed nami długi majowy weekend . O ile jednak cieszymy się z kilku wolnych dni, o tyle martwimy się pogodą. W końcu to od niej zależy, czy zaplanowany wypoczynek okaże się udany. Sprawdźmy więc długoterminowe prognozy na majówkę.