Aktualności

Pogoda na lato 2017

Ciepłe i słoneczne wakacje to marzenie wielu z nas. Planując urlop szukamy idealnego miejsca, rezerwujemy nocleg i wyruszamy w podróż, często zastanawiając się przy tym, jaka pogoda nas czeka. Jakie będzie więc tegoroczne lato? Zapraszamy do zapoznania się z przewidywaną prognozą pogody na lato 2017.
Marzy Wam się przejażdżka po Nadmorskim Szlaku Rowerowym, wieczorny spacer po Krupówkach, a może wolicie spędzić kilka dni w towarzystwie mazurskich jezior? Jeśli planujecie urlop w czwartym tygodniu lipca, warto najpierw zapoznać się z tym, co przewidują synoptycy. Sprawdźcie pogodę nad morzem, w górach i na Mazurach!
W drugim tygodniu lipca meteorolodzy zapowiadają raczej sporo słońca. Najbardziej korzystna okaże się końcówka tygodnia, bo temperatura wyniesie do 26 stopni Celsjusza. Jesteście ciekawi, jaka pogoda czeka na nas w trzecim tygodniu miesiąca? Sprawdźcie sami!
W drugim tygodniu lipca będzie dużo słońca, na przeważającym obszarze kraju może jednak przelotnie popadać. Najcieplejsza końcówka tygodnia, kiedy to termometry wskażą nawet 26 stopni na plusie. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na drugi tydzień lipca 2017.
Wiele osób swój wakacyjny urlop zaplanowało w pierwszej połowie lipca. Jakie warunki atmosferyczne na ten orkes zapowiadają synoptycy? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody nad morzem, w górach oraz na Mazurach.
Planujesz urlop w pierwszym tygodniu lipca? Synoptycy zapowiadają zarówno słoneczne, jak i deszczowe dni. Przelotne opady wystąpią zwłaszcza w górskich miejscowościach. Sprawdź szczegółową pogodę na pierwszy tydzień lipca 2017.
Planujesz urlop w polskich górach? Piękna przyroda, liczne szlaki turystyczne oraz ciekawe miasta, które skywają w sobie wiele wartych uwagi miejsc. Na udany urlop wpływ będzie miała również z pewnością korzystna pogoda . Sprawdźmy przewidywaną pogodę na lipiec 2017 w górach .
Jesteście ciekawi, jak sytuacja pogodowa prezentuje się w drugiej połowie lipca? Poniżej przedstawiamy prognozę na Mazurach, nad morzem i w górach. Zanim spakujecie swoje walizki, zobaczcie co przewidują synoptycy.
Jeśli należysz do grona turystów, którzy swój urlop zaplanowali na początek lipca, mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Pogoda w pierwszych dniach miesiąca sprzyjać będzie udanemu wypoczynkowi. Dni będą ciepłe i słoneczne, a opady deszczu jedynie sporadyczne i przelotne. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na początek lipca 2017!
Jeśli chodzi o prognozę na lipiec, w centralnej części Polski synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu oraz liczne burze z piorunami. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 21, a 28 stopniami Celsjusza. Jak sytuacja pogodowa prezentuje się w nadmorskich miejscowościach?

Pogoda na lipiec 2017

Lipiec kojarzony jest najczęściej z upalną pogodą w ciągu dnia i ciepłymi nocami. Jego nazwa pochodzi od kwitnących w tym okresie lip. Jesteście ciekawi, jakie są prognozy synoptyków? Sprawdźcie sami!

Pogoda na wakacje 2017

Jaka będzie pogoda na wakacje? To pytanie zadajemy sobie już od dłuższego czasu. Sprawdziliśmy więc długoterminowe prognozy na nadchodzące letnie miesiące.
Czerwiec to miesiąc, który większość z nas kojarzy z wakacjami. To także czas organizowania wielu imprez plenerowych, takich jak np. Noc Kultury, czy festyn z okazji Dnia Dziecka. Zastanawiacie się, jakiej pogody możemy spodziewać się podczas pierwszego weekendu, czyli pomiędzy 2, a 4 czerwca? Zobaczcie sami!
Długi weekend w czerwcu powinien być ciepły i słoneczny – inaczej nasze urlopowe plany mogą stanąć pod dużym znakiem zapytania. Sprawdźmy więc, czy pogoda nie spłata nam figla i jak będą wyglądać dni od 15 do 18 czerwca 2017.
Czerwcowa pogoda na Mazurach przyniesie dużo słońca, a termometry wskażą nawet 27 stopni na plusie. Synoptycy zapowiadają co prawda opady deszczu, będą one jednak rzadkie i przelotne. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na czerwiec 2017 na Mazurach.
Choć czerwiec kojarzy nam sie z bezchmurnym niebem i wysokimi temperaturami, zdaniem synoptyków w tym roku trochę popada. W górskich miejscowościach deszczowy zwłaszcza początek i ostatnie dni czerwca. Sprawdź szczegółową prognozę pogody !
Czerwiec to długo wyczekiwany przez dzieci koniec roku szkolnego i początek wakacji, to również początek kalendarzowego lata. Jakiej pogody możemy spodziewać się w pierwszych dniach miesiąca? Sprawdźmy, czy już na początku czerwca zagości typowo letnia aura.
Czy w końcu możemy liczyć na piękną, słoneczną i upalną pogodę? Na jaką pogodę powinniśmy przygotować się w drugim tygodniu czerwca? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody .
Co przyniesie nam pierwszy tydzień czerwca? Początek miesiąca dosyć ciepły i słoneczny, choć na prawdziwe upały będziemy musieli jeszcze poczekać. Sprawdź, jaką pogodę przewidują synoptycy w poszczególnych regionach Polski.
Wybieracie się na urlop w góry, na Mazury, a może nad morze? Prezentujemy pogodę na czwarty tydzień czerwca. Sprawdźcie, jakich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się pod koniec miesiąca.