Pogoda Zawóz

Pogoda dzisiaj Zawóz

piątek, 19 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
sobota, 20 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
niedziela, 21 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Zawóz dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

"Deszcze listopadowe budzą wiatry zimowe" - zgodnie ze starym, polskim porzekadłem listopad to czas ochłodzenia, deszczowej pogody i niekiedy śniegu. Powiedzenie to będzie miało niestety odzwierciedlenie w pogodzie, z jaką będziemy mieć do czynienia w trzecim tygodniu miesiąca. Zima zbliża się wielkimi krokami, zaś szanse na skorzystanie z pięknej, polskiej złotej jesieni będa już iluzoryczne. Czy pomimo tego jest szansa, by listopad był miesiącem, w którym będziemy mogli skorzystać ze słońca i pogody idealnej dla naszego samopoczucia? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2018 roku.
Po bardzo ciepłym październiku, nadszedł niekorzystny dla wielu z nas czas w pogodzie. Listopad charakteryzuje się bowiem bardzo zmienną aurą - potrafi zaskoczyć pozytywnym ciepłem, jednakże przeważa chłód, opady desczu, deszczu ze śniegiem, jak i samego śniegu. Po zmianie czasu dni są coraz krótsze - wielu z nas odczuwa senność i zmęczenie, a kubek ciepłej kawy ma zbawienny wpływ niemal dla wszystkich. Czy drugi tydzień listopada zaskoczy nas pozytywnym ciepłem, czy wręcz przeciwnie - kapryśną i niesprzyjającą aurą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na drugi tydzień listopada 2018 dla poszczególnych regionów Polski.
Jaka będzie pogoda na pierwszy tydzień listopada? Sprawdziliśmy długoterminową prognozę i znamy już odpowiedź na to pytanie.
Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać pogoda w drugiej połowie listopada? W końcu zima już za progiem, więc warto uzbroić się w garść informacji dotyczących aury. Nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i sprawdź przygotowaną przez nas długoterminową prognozę.
Listopad, czyli miesiąc przygotowujący nas na nadejście zimy, bywa bardzo nieprzewidywalny. Potrafi niespodziewanie zaskoczyć zarówno ciepłem, jak też mrozem. Po zmianie czasu dni stają się coraz krótsze - większość z nas wychodzi z domu w nocy i wraca w nocy. Czy zatem pierwsza połowa tego przez niewielu lubianego miesiąca zaskoczy nas pozytywnie pod względem pogody? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na pierwszą połowę listopada 2018.
Początek jesieni był ciepły i przyjemny, jednakże nadchodzące dni będą coraz chłodniejsze. Czy pogoda w górach w listopadzie będzie nas rozpieszczać, czy zaskoczy nas nagłą zmianą na gorsze? Czy jest szansa, że w listopadzie doczekamy się śniegu, czy będziemy mogli się cieszyć możliwością jesiennych, górskich wędrówek? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę dla regionów górskich na listopad 2018.