Pogoda Przemyśl

Pogoda dzisiaj w Przemyślu

poniedziałek, 19 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 20 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 21 listopad
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Przemyśla dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Gorączka przedświątecznych przygotowań ogarnęła już niemal wszystkich. Na ulicach pojawiają się świąteczne iluminacje, w sklepach choinki na każdym kroku, rozpoczyna się pogoń za prezentami i tylko śniegu brak. Każdy oczekuje atmosfery typowo świątecznej ze śniegiem za oknem, niczym w amerykańskich filmach, czy chociażby w Listach do M. Czy początek grudnia przywita nas opadami śniegu, czy jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody na początek grudnia 2018.
Grudzień – przez większość uważany za ulubiony miesiąc, to bez wątpienia klimat świąt, gdzieniegdzie śnieg za oknem, poszukiwanie prezentów – wszystko to sprawia, że ten okres jest pełen magii. Większość osób oczekuje pierwszego śniegu, wtuleni w koc z kubkiem gorącej herbaty z cytryną albo grzanym winem, do tego dźwięki świątecznych piosenek i ulubione filmy, bądź książki – czy jest coś przyjemniejszego? Czy druga połowa grudnia przyniesie nam tak przez wielu wyczekiwany śnieg? Jest na to szansa! Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na drugą połowę grudnia 2018 roku.
Jaka będzie pogoda w pierwszej połowie grudnia? Dostępne są już pierwsze długoterminowe prognozy! Postanowiliśmy sprawdzić, czy aura nie szykuje nam jakichś niespodzianek.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w grudniu? Czy mamy szansę na śnieżne Święta Bożego Narodzenia ? Odpowiedzią na te pytania jest nasza grudniowa prognoza. Zaznaczamy, że to długoterminowe przewidywania, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć.
"O białych Świętach, wciąż marzę, bo w mej pamięci ciągle mam..." - słowa tej piosenki zdają się w trafny sposób odzwierciedlać oczekiwania większości z nas. Magia świąt z białym puchem za oknem czyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i magicznym, natomiast ulice, drzewa i chodniki ozdobione świątecznymi dekoracjami nabierają dodatkowego uroku. Czy pogoda na Święta Bożego Narodzenia pozwoli nam cieszyć się opadami śniegu? Niewykluczone, jednak nie będą to bardzo intensywne opady. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody na Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku.
Długoterminowe prognozy na końcówkę listopada sygnalizują spadki temperatur oraz możliwość opadów deszczu. Prześledźmy dokładniej, co będzie się działo w aurze w tym czasie.