Pogoda Zator

Pogoda dzisiaj w Zatorze

sobota, 19 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
niedziela, 20 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
poniedziałek, 21 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Zatora dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Listopad to miesiąc, w którym szlaki górskie pustoszeją, a wielu regionach górskich pojawia się zima. Ostatnie lata pokazały, że jest to normalne zjawisko i nikt w związku z tym nie powinien narzekać na zmienną aurę, również z opadami śniegu. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody w górach na listopad 2019.
Początek listopada to dla Polaków czas wyjazdów – większość osób przy okazji Wszystkich Świętych odwiedza rodziny, inną okazją do podróżowania jest długi weekend na Święto Niepodległości. Warto już teraz sprawdzić, czy pogoda będzie naszym sprzymierzeńcem, czy też postanowi spłatać figla.
Przed nami diametralna zmiana pogody. Po słonecznych i deszczowych dniach, z jakimi mieliśmy do czynienia w pierwszych 3 tygodniach listopada, w większej części kraju poczujemy przedsmak zimy. Czy to pora by szykować ciepłe kurtki i zimowe obuwie? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień listopada 2019 roku.
W powietrzu wyraźnie czuć zbliżającą się jesień i zimę. Dni robią się coraz krótsze, za oknem jesienna szaruga, a i nasze samopoczucie również nie należy do tych najlepszych. Listopad to miesiąc, który można przetrwać na różne sposoby, nawet w niepogodę. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę listopada 2019.
Aura, z którą zazwyczaj mamy do czynienia w okresie jesienno-zimowym negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Każdy potrzebuje choć odrobiny słońca. Ten czas trzeba przetrwać, jednak istnieje wiele sposobów, które pozwolą miło spędzić chwile w gronie znajomych, na wyjeździe lub w swoim własnym domu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2019.
Jesień rozpoczęła się na dobre. Mgły, opady deszczu, dużo krótsze dni, szaruga za oknem i powiew zimy – to charakterystyczne znaki nadchodzącego listopada. A może w 2 tygodniu listopada doczekamy się pięknej, złotej jesieni? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.