Pogoda Rudnik

Pogoda dzisiaj w Rudniku

sobota, 4 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
niedziela, 5 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
poniedziałek, 6 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Rudnik dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Zima trwa w najlepsze. Pomimo tego, że poczuliśmy już w tym roku pierwszy powiew wiosny, to na jej rozpoczęcie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - przynajmniej do 21 marca. A może uda się wcześniej? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na marzec 2023.
Za oknem niemalże wiosenna aura. Dwucyfrowe wartości temperatur na plusie w styczniu to niezwykła rzadkość w Polsce. Czy to zwiastun końca zimy? Nie do końca. W najbliższych dniach pogoda się zmieni, a zima na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na luty 2023.
Nowy Rok to zawsze nowe nadzieje, związane z życiem prywatnym, obowiązkami i z czasem wolnym. Istotny wpływ na każdą dziedzinę naszego życia ma bez wątpienia pogoda. Czy styczeń przyniesie nam prawdziwy powiew zimy, czy wręcz przeciwnie - będzie ciepło i deszczowo? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na podstawie przewidywań meteorologów.
Kiedy przyjdzie do nas zima? Czy święta będą białe? Czy należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu i mroźnych dni? Tego typu pytania, pojawiają się w momencie, gdy chcemy sprawdzić najświeższe informacje pogodowe na grudzień. Najbardziej interesuje nas fakt, czy podczas Wigilii i Bożego Narodzenia, należy spodziewać się śniegu. I tak jest co roku. Bo grudzień to naprawdę magiczna chwila. A jak będzie w tym roku? Postanowiliśmy to sprawdzić!
Z każdym kolejnym dniem, jesień rozkręca się coraz bardziej. Cieplejsze i słoneczne dni przeplatają się z tymi chłodniejszymi i deszczowymi, a to jasny sygnał, że zima coraz bliżej. Jej pierwsze oznaki możemy już zaobserwować chociażby w Tatrach, czy Karkonoszach. Czy listopad przyniesie już zimową aurę w całym naszym kraju? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2022.
Przejście z sierpnia na wrzesień dla wielu osób mogło być nieco zaskakujące. Pożegnaliśmy letnie upały, a aura stała się typowo jesienna - słupki rtęci nieznacznie przekraczają 20 stopni Celsjusza, wieczory są chłodne z temperaturami oscylującymi w granicach 10 stopni Celsjusza, a miejscami pojawiły się przygruntowe przymrozki. Czy to znak, że lato opuściło już nas na dobre? Jaka pogoda zapowiada się na październik? Z myślą o osobach, które planują jesienne wyjazdy, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2022.
Noclegi w Rudniku

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej