Pogoda Janów Podlaski

Pogoda dzisiaj w Janowie Podlaskim

środa, 16 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 17 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Janowa Podlaskiego dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Wiosna na horyzoncie? Widać pierwsze oznaki, chociaż zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Druga połowa lutego co prawda ma być nieco cieplejsza niż styczeń, czy początek lutego, jednak podkreślić należy, że jeszcze wszystko jest możliwe. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę lutego 2019 roku.
Jak będzie wyglądać pogoda w pierwszej połowie lutego? Na podstawie informacji specjalistów z AccuWeather przygotowaliśmy długoterminową prognozę.
Styczeń w górach upływa pod znakiem intensywnych opadów śniegu. Miejscami jest jak w bajce, ale z drugiej strony czyhają również niebezpieczeństwa w postaci zagrożeń lawinowych, niektóre szlaki górskie zostały zamknięte do odwołania. Narciarze mają prawdziwy raj. Na stokach warunki idealne! A jaki będzie luty? Również śnieżny i mroźny! Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy prognozę pogody w górach w lutym 2019 roku.
Jakiej pogody można się spodziewać w czwartym tygodniu lutego? Długoterminowe prognozy wskazują, że zima jeszcze nie odpuści… Niżej przedstawiamy szczegóły.
„Czasem luty się zlituje, że człek niby wiosnę czuje, ale czasem tak się zżyma, że człek prawie nie wytrzyma” - nawiązując do tego ludowego powiedzenia, spieszymy z informacją, że 3 tydzień lutego nie odpuści i będzie mało wiosenny. Będzie co prawda odrobinę cieplej, bo około -1 stopnia Celsjusza, jednak w dalszym ciągu zimowo. Czego jeszcze można się spodziewać? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień lutego 2019.
„W lutym śnieg i mróz stały, w lecie będą upały” - istnieje wiele przysłów ludowych związanych z miesiącem lutym, jednak to nabiera szczególnego znaczenia, w związku z tym, że z pewnością każdy wyczekuje już nadejścia wiosny i pozytywnego ciepła. Do lata co prawda jeszcze daleka droga, ale istnieje szansa, że przytoczone przysłowie się sprawdzi. A co w pogodzie? Póki co zima, śnieg, mróź, pełnia ferii i szczyt sezonu narciarskiego – czyli idealne warunki dla zimolubnych. Na podstawie długoterminowych prognoz meteorologicznych, przygotowaliśmy najważniejsze informacje pogodowe na drugi tydzień lutego 2019 roku.