Pogoda Pomorze

Pogoda dzisiaj w Pomorzu

czwartek, 29 września
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 30 września
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
sobota, 1 października
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Pomorze dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Przejście z sierpnia na wrzesień dla wielu osób mogło być nieco zaskakujące. Pożegnaliśmy letnie upały, a aura stała się typowo jesienna - słupki rtęci nieznacznie przekraczają 20 stopni Celsjusza, wieczory są chłodne z temperaturami oscylującymi w granicach 10 stopni Celsjusza, a miejscami pojawiły się przygruntowe przymrozki. Czy to znak, że lato opuściło już nas na dobre? Jaka pogoda zapowiada się na październik? Z myślą o osobach, które planują jesienne wyjazdy, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2022.
Koniec wakacji i powrót do szarej rzeczywistości. Początek roku szkolnego i wrzesień zbliża się coraz większymi krokami. Z dodatkowego miesiąca wolnego będą mogli cieszyć się jeszcze studenci. Okazuje się jednak, że wrzesień jest popularnym czasem wypoczynku, nie tylko wśród tej grupy turystów. Chętnie podróżują wówczas pary, czy osoby starsze. Z myślą o osobach, które planują wrześniowy wypoczynek, postanowiliśmy przygotować informacje pogodowe na wrzesień 2022.
Chyba nikt nie spodziewał się takiej sytuacji, że praktycznie od samego początku wakacji, pogoda w Polsce będzie iście egzotyczna. W prawie całym kraju słupki rtęci pokazują nawet około 40 stopni Celsjusza. Póki co nie zanosi się na duże ochłodzenie i takie dni, kiedy pojawią się opady deszczu. Czy sierpień 2022 będzie równie upalny co koniec czerwca i początek lipca. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na sierpień 2022 w Polsce, w górach, nad morzem.
Lipiec to początek wakacyjnych wyjazdów. Popularne turystycznie miejscowości w Polsce zaczynają przeżywać prawdziwe oblężenie, a turyści korzystają ze sprzyjających warunków pogodowych, opalając się na plaży i wędrując po wyjątkowych szlakach górskich w Polsce. Czy lipcowa aura będzie korzystna? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy informacje pogodowe na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
25 czerwca 2022 to dzień, w którym rozpoczynają się w Polsce wakacje. Potrwają one do dnia 31 sierpnia 2022. Przez te nieco ponad 2 miesiące, większość z nas będzie podróżować, odwiedzając wyjątkowe miejsca w Polsce. Jeśli w dalszym ciągu nie zarezerwowałeś swojego wymarzonego noclegu na wakacje, to najwyższa pora, bo czasu coraz mniej. Pewne jest to, że pogoda podczas wakacji powinna sprzyjać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na wakacje 2022 w Polsce.
Za oknem coraz cieplej. W wielu miejscach w Polsce słupki rtęci nieznacznie przekraczają wartość 20 stopni Celsjusza. To znak, że lato coraz bliżej. Jeśli zastanawiasz się, czy w czerwcu będziemy mieć do czynienia z równie piękną aurą i czy pojawią się upały, to w oparciu o przewidywania synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2022.
Noclegi w Pomorzu

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej