Pogoda Nowa Wieś (pow. niżański)

Pogoda dzisiaj Nowa Wieś (pow. niżański)

środa, 21 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Nowa Wieś (pow. niżański) dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Koniec września to równocześnie początek astronomicznej i kalendarzowej jesieni. Dni stają się coraz krótsze, bardziej posępne, robi się też coraz chłodniej. Po pięknym, słonecznym lecie, mamy jednak nadzieję, że i ta pora roku będzie piękna, wyjątkowa i pełna żółto-czerwonych barw. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec września 2019.
Trzeci tydzień września to nieuchronny, zbliżający się koniec lata, które w tym roku było wyjątkowo piękne i ciepłe. Były też momenty chłodu, śniegu w górach, czy też gwałtownych zjawisk pogodowych, ale ta pora roku ma to do siebie. Lato nie chce tak szybko opuścić Polski, o czym mogą świadczyć prognozy na 3 tydzień września. Sprawdźmy szczegóły.
Jakiej pogody możemy spodziewać w początkach września? Wszyscy po cichu liczymy na kontynuację letniej aury. Jak będzie naprawdę? Zobaczmy, co na ten temat mówią prognozy !
Gdy nastaje miesiąc wrzesień, wszystko powraca do normalności. Dni stają się coraz krótsze, dzieci wracają do szkoły, a ludzie do pracy, wakacyjne kurorty świecą pustkami. Jest to więc doskonały moment, by wykorzystać ten fakt i wyruszyć na urlop w wybrane przez siebie miejsce. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień września 2019.
Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi. Można to zauważyć na każdym kroku, chociażby spoglądając na pola, na których żniwa już niemal zmierzają ku końcowi. Przed nami jednak długi weekend sierpniowy, sprzyjający wypoczynkowi i wyjazdom. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na długi weekend sierpniowy 2019.
Wrzesień to czas, gdy wszystko wraca do normalności. Po zakończonych wakacjach dni stają się coraz krótsze, nieliczne grupy turystów jeszcze odwiedzają region, a jeziora i krajobrazy Mazur zachwycają tak samo, a może nawet bardziej. To doskonały czas, by zobaczyć wszystko, co najpiękniejsze – w letnio-jesiennej szacie. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Mazurach na wrzesień 2019.