Pogoda Karczew

Pogoda dzisiaj Karczew

sobota, 17 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
niedziela, 18 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
poniedziałek, 19 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Karczew dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Jakiej pogody możemy spodziewać w początkach września? Wszyscy po cichu liczymy na kontynuację letniej aury. Jak będzie naprawdę? Zobaczmy, co na ten temat mówią prognozy !
Gdy nastaje miesiąc wrzesień, wszystko powraca do normalności. Dni stają się coraz krótsze, dzieci wracają do szkoły, a ludzie do pracy, wakacyjne kurorty świecą pustkami. Jest to więc doskonały moment, by wykorzystać ten fakt i wyruszyć na urlop w wybrane przez siebie miejsce. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień września 2019.
Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi. Można to zauważyć na każdym kroku, chociażby spoglądając na pola, na których żniwa już niemal zmierzają ku końcowi. Przed nami jednak długi weekend sierpniowy, sprzyjający wypoczynkowi i wyjazdom. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na długi weekend sierpniowy 2019.
Wrzesień to czas, gdy wszystko wraca do normalności. Po zakończonych wakacjach dni stają się coraz krótsze, nieliczne grupy turystów jeszcze odwiedzają region, a jeziora i krajobrazy Mazur zachwycają tak samo, a może nawet bardziej. To doskonały czas, by zobaczyć wszystko, co najpiękniejsze – w letnio-jesiennej szacie. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Mazurach na wrzesień 2019.
Wrzesień to miesiąc, sprzyjający wyjazdom w góry. Sezon letni powoli zmierza ku końcowi, turyści wracają do szkół i pracy, a na szlakach robi się luźno i przyjemnie, a i ceny zdecydowanie niższe. Tylko ta pogoda zawsze taka niepewna. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę dla regionów górskich na wrzesień 2019.
Wrześniowe wakacje nad Bałtykiem mają jedną, ważną zaletę – brak tłumów i parawanów! Jeśli chcesz spokojnie pospacerować plażą i słuchać szumu fal, to właśnie we wrześniu. Raczej nie spotkasz zbyt wielu wczasowiczów, a jeśli już, to szukających tego co ty: spokoju, relaksu i bajecznych widoków, których polskie wybrzeże nie skąpi. Trzeba tylko wybrać odpowiednią porę na wyjazd.