Pogoda Jantar

wtorek, 18 czerwiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Jantaru dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Czerwiec przywitał nas wszystkich prawdziwym, letnim ciepłem. W wielu miejscach wartości temperatur przekroczyły 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu każdy poczuł klimat nadchodzącego lata. Chciałoby się powiedzieć, że mamy pogodę niczym w lipcu – miesiącu wspaniałym i bogatym w liczne wyjazdy i wspaniałe doznania. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 2 tydzień lipca 2019 roku.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w pierwszym tygodniu lipca? Sprawdźmy długoterminowe prognozy!
Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali. Wakacje i lato to prawdziwy raj dla turystów, którzy kochają Mazury i wypoczynek w tym regionie. Wycieczki rowerowe, plażing a może rejs po jeziorach? Każda z tych czynności gwarantuje niezapomniane przeżycia. Dla miłośników regionu i nie tylko przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Mazurach w lipcu 2019. Sprawdźmy szczegóły.
Planujesz lipcowy wypoczynek nad morzem? Według długoterminowej prognozy szykuje się naprawdę słoneczna pogoda , która jednak nie oznacza upałów. Jak więc będzie wyglądać aura nad Bałtykiem w tym czasie?
Lato w pełni – gdy zbliża się lipiec, zaczynają się urlopy i wyjazdy nad jeziora, morze, czy góry. W polskich miejscowościach rozpoczynają się liczne festiwale i imprezy kulturalne, a pogoda sprzyja każdej aktywności. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na lipiec 2019 roku.
Początek lata to chyba moment, na który wszyscy czekają. Tak się składa, że w tym roku, koniec czerwca nakłada na siebie trzy różne, lecz ważne wydarzenia. Początek wakacji, początek kalendarzowego lata oraz długi weekend czerwcowy wiążą się z licznymi planami i wyjazdami. Jeśli tylko pogoda dopisuje, to niemal każdy wybiera się za miasto – wszystko celem korzystania z pierwszych powiewów lata. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec czerwca 2019 roku.