Pogoda Broniewo

Pogoda dzisiaj Broniewo

czwartek, 18 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 19 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
sobota, 20 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Broniewo dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Nadszedł ten czas, gdy wakacje i urlopy dobiegają końca, a rzeczywistość staje się ponownie brutalna. Lato zleciało w ekspresowym tempie. Dni powoli stają się krótsze, robi się też odrobinę chłodniej. Jedyna nadzieja w tym, że pogoda w ostatnim tygodniu sierpnia zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień sierpnia 2019.
Po dość chłodnej aurze, z jaką mamy do czynienia w lipcu, z pewnością wiele osób oczekuje pięknych i słonecznych dni. Sierpień uważany jest bowiem za miesiąc, w którym zawsze dominuje słońce, a temperatury potrafią przekraczać 30 stopni. Jak będzie w 3 tygodniu tego miesiąca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
„Słońce świeci nad nami...” - słowa tej piosenki idealnie obrazują sytuację, z jaką mamy do czynienia tego lata. Warunki idealne do wyjazdów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. A jaki będzie drugi tydzień sierpnia? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Druga połowa sierpnia to czas rozmyślania o powrocie do rzeczywistości po letniej przerwie. To ostatnia szansa na wakacyjne wyjazdy – warto odpowiednio wykorzystać czas, szczególnie, że pogoda będzie sprzyjać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę sierpnia 2019.
Letnie wyjazdy w pełni, pogoda i humory dopisują. Już niedługo sierpień, a wraz z nim kolejne przygody i podróże pełne atrakcji. Jak zapowiada się aura? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na pierwszą połowę sierpnia 2019.
Okres letni to długo wyczekiwany czas i dobry moment, by pozwolić sobie na wyjazdy w miejsca wyjątkowe. Takim regionem są bez wątpienia Mazury – kraina pięknych jezior, ze wspaniałym klimatem i idealnymi warunkami do wypoczynku. Warto wyruszyć tu chociażby w sierpniu, który pod względem pogody zapowiada się całkiem obiecująco. Sprawdźmy szczegóły prognozy pogody, którą przygotowaliśmy na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.