Pogoda Brzyście

Pogoda dzisiaj Brzyście

środa, 23 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 24 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 25 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Brzyście dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Sztormy, deszcze i mało sprzyjające warunki do nadmorskich spacerów – z takimi warunkami przyjdzie nam się spotkać w nadchodzącym miesiącu. Podkreślić jednak należy fakt, że powietrze właśnie w tym czasie jest najbardziej wypełnione jodem, a i odpocząć też jest gdzie. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2019 nad morzem.
Coraz bliżej święta i coraz bliżej zima. Koniec listopada to zazwyczaj ten czas, kiedy to aura staje się coraz bardziej zimowa. W radiu leci już Last Christmas, a sklepy i ulice są pełne świątecznych ozdób. Czy na koniec listopada poczujemy klimat zbliżających się świąt? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec listopada.
Listopad to miesiąc, w którym szlaki górskie pustoszeją, a wielu regionach górskich pojawia się zima. Ostatnie lata pokazały, że jest to normalne zjawisko i nikt w związku z tym nie powinien narzekać na zmienną aurę, również z opadami śniegu. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody w górach na listopad 2019.
Początek listopada to dla Polaków czas wyjazdów – większość osób przy okazji Wszystkich Świętych odwiedza rodziny, inną okazją do podróżowania jest długi weekend na Święto Niepodległości. Warto już teraz sprawdzić, czy pogoda będzie naszym sprzymierzeńcem, czy też postanowi spłatać figla.
Przed nami diametralna zmiana pogody. Po słonecznych i deszczowych dniach, z jakimi mieliśmy do czynienia w pierwszych 3 tygodniach listopada, w większej części kraju poczujemy przedsmak zimy. Czy to pora by szykować ciepłe kurtki i zimowe obuwie? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień listopada 2019 roku.
W powietrzu wyraźnie czuć zbliżającą się jesień i zimę. Dni robią się coraz krótsze, za oknem jesienna szaruga, a i nasze samopoczucie również nie należy do tych najlepszych. Listopad to miesiąc, który można przetrwać na różne sposoby, nawet w niepogodę. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę listopada 2019.