Pogoda Sianowo

wtorek, 15 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Sianowa dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

W powietrzu wyraźnie czuć zbliżającą się jesień i zimę. Dni robią się coraz krótsze, za oknem jesienna szaruga, a i nasze samopoczucie również nie należy do tych najlepszych. Listopad to miesiąc, który można przetrwać na różne sposoby, nawet w niepogodę. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę listopada 2019.
Aura, z którą zazwyczaj mamy do czynienia w okresie jesienno-zimowym negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Każdy potrzebuje choć odrobiny słońca. Ten czas trzeba przetrwać, jednak istnieje wiele sposobów, które pozwolą miło spędzić chwile w gronie znajomych, na wyjeździe lub w swoim własnym domu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2019.
Jesień rozpoczęła się na dobre. Mgły, opady deszczu, dużo krótsze dni, szaruga za oknem i powiew zimy – to charakterystyczne znaki nadchodzącego listopada. A może w 2 tygodniu listopada doczekamy się pięknej, złotej jesieni? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Listopad to miesiąc, w którym aura jest najbardziej przygnębiająca. Ciepła herbata, koc i dobra książka – tak wygląda w tym miesiącu rzeczywistość każdego z nas, a słowo „zimno” można usłyszeć dosłownie na każdym kroku. Deszcz w tym okresie to charakterystyczne zjawisko pogodowe, a chwil ze słońcem jak na lekarstwo. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na pierwszą połowę listopada.
Na przestrzeni ostatnich lat, listopad pokazał, że jest miesiącem, w którym możemy poczuć przedsmak zimy. Przymrozki to już norma. A opady śniegu? Z tym bywa różnie, ale zazwyczaj w niektórych regionach już się pojawiają. A jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2019.
Mazury to region, o którego wyjątkowości nie trzeba długo mówić. Wspaniałe jeziora i krajobrazy – a wszystko to w złoto-czerwonej szacie i towarzystwie promieni słonecznych. Czy może być piękniej? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla Mazur na miesiąc październik.