Pogoda Potuły

Pogoda dzisiaj Potuły

wtorek, 17 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 18 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 19 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Potuły dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Kasztany, grzybobranie, wędkowanie, kolorowe liście – skojarzeń związanych z jesienią jest mnóstwo, ale podkreślić trzeba, że jest to wyjątkowa pora roku. Przy sprzyjającej aurze możliwości wyjazdów i spędzania czasu jest bardzo wiele, np. w 4 tygodniu października, który zapowiada się w przeważającej części ze słońcem i sprzyjającymi temperaturami. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Sezon letni powoli odchodzi w zapomnienie. Czas skupić się na kolejnej porze roku, która potrafi być naprawdę wyjątkowa. Jesienny październik to drzewa pełne kolorowych liści i bardzo często słoneczna aura, która pozwala przetrwać ten ciężki dla samopoczucia czas. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek października 2019 roku.
Minione lato było bogate w liczne podróże i przygody z nimi związane. Nadchodząca jesień to nowe, ciekawe pomysły, dzięki którym można również miło spędzić czas, nie narzekając na nieco odmienną aurę za oknem. Czy szykuje nam się prawdziwa złota jesień? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 2 tydzień października 2019 roku.
Nadeszła jesień. Dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze, a i słońca też tak jakby mniej. Wiele osób zastanawia się, jak przetrwać jesień. Sposobów jest mnóstwo, ale na pewno jednym ze sprawdzonych będzie podróżowanie w wyjątkowe miejsca. Jak zapowiada się pogoda na pierwszy tydzień października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Z jesienią w ostatnich latach bywa różnie. Potrafi zaskoczyć przyjemnym ciepłem, jak i chłodem, a miejscami nawet opadami śniegu. Podobnie jest z samopoczuciem – jednych przygnębia, a drugim dodaje energii. Jak będzie w drugiej połowie października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody
Październik to miesiąc nieprzewidywalny. Potrafi zaskakiwać przyjemnym ciepłem, ale również typowo jesienną i kapryśną aurą. W górach jest to miesiąc przestoju w ruchu turystycznym – jest znacznie mniej turystów, a i noclegi można znaleźć bez problemu. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2019 w górach.