Aktualności

Prognoza pogody na tegoroczne lato wskazuje, że lipiec po pierwszym tygodniu będzie zmienny. Słoneczne dni będą przeplatać się z deszczowymi. Jednakże pierwszy tydzień lipca będzie upalny co sprzyjać będzie wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Serwisy pogodowe są zgodne co do tego, że tegoroczny czerwiec będzie bardzo deszczowy. Mimo wszystko będzie bardzo ciepło i nie zabraknie słonecznych dni.
Zanim zaplanujemy letni urlop warto sprawdzić wcześniej jaka będzie pogoda na wakacje. Do astronomicznego lata jeszcze daleko i trudno jest w tej chwili dokładnie ustalić jaka będzie pogoda na tegoroczne wakacje. Niemniej jednak da się pośrednio oszacować jakiej pogody możemy się ewentualnie spodziewać podczas letniego wypoczynku.
Początek astronomicznej jesieni przypada dopiero na 23 września. Wielu z nas o tym zapomina, że wrzesień to także miesiąc letni. Temperatury powietrza nie są tak wysokie jak w lipcu i sierpniu, jednak we wrześniu możemy się jeszcze cieszyć słońcem i ładną pogodą. Dlatego też warto prześledzić  jaka będzie pogoda na wrzesień 2011?
Wakacje nad morzem to bardzo popularna forma spędzenia wolnego czasu w lecie. Wybierając Morze Bałtyckie , oprócz bazy noclegowej i atrakcji, wczasowiczów bardzo interesuje pogoda nad morzem oraz wszelkie dobroczynne czynniki klimatu nad morzem .
Wakacje najczęściej planujemy w miesiącach lipiec – sierpień dlatego też każdego interesuje jaka będzie prognoza pogody na nadchodzące lato. Spóźniona wiosna przyniosła dużo zimna i chłodnych dni, zatem jaka będzie pogoda na sierpień 2011 ?
Pogoda w górach jest bardzo zmienna i niejednokrotnie wczasowicze są świadkami wszelkich anomalii pogodowych , których nie przewidzą nawet doświadczeni synoptycy. Na nieobliczalną pogodę w górach ma wpływ przede wszystkim ukształtowanie terenu.
Lipiec i sierpień to najczęściej wybierane na wakacje miesiące w roku. Wybierając się na wczasy oprócz miejsca i noclegu zwracamy szczególną uwagę na to co oferuje nam prognoza pogody na poszczególny okres wakacji. Zatem co przewiduje pogoda na lipiec 2011 ?

Pogoda na lato 2011

Wszyscy mamy dosyć zimy, zasp, przez które codziennie trzeba się przedzierać i uporczywego mrozu. Każdą zmianę temperatury witamy z nadzieją, że to zapowiedź oczekiwanej przez nas wiosny. Niestety kolejne opady śniegu gaszą tę iskierkę w zarodku. Żeby do reszty nie pogrążyć się w melancholii, sprawdźmy jaka będzie prognoza pogody na lato. Uświadomimy sobie, że jest na co czekać i zaplanujemy ciepłe, słoneczne letnie weekendy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej