Pogoda Milówka

Pogoda dzisiaj w Milówce

środa, 1 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 2 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 3 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Milówki dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Za oknem niemalże wiosenna aura. Dwucyfrowe wartości temperatur na plusie w styczniu to niezwykła rzadkość w Polsce. Czy to zwiastun końca zimy? Nie do końca. W najbliższych dniach pogoda się zmieni, a zima na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na luty 2023.
Nowy Rok to zawsze nowe nadzieje, związane z życiem prywatnym, obowiązkami i z czasem wolnym. Istotny wpływ na każdą dziedzinę naszego życia ma bez wątpienia pogoda. Czy styczeń przyniesie nam prawdziwy powiew zimy, czy wręcz przeciwnie - będzie ciepło i deszczowo? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na podstawie przewidywań meteorologów.
Kiedy przyjdzie do nas zima? Czy święta będą białe? Czy należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu i mroźnych dni? Tego typu pytania, pojawiają się w momencie, gdy chcemy sprawdzić najświeższe informacje pogodowe na grudzień. Najbardziej interesuje nas fakt, czy podczas Wigilii i Bożego Narodzenia, należy spodziewać się śniegu. I tak jest co roku. Bo grudzień to naprawdę magiczna chwila. A jak będzie w tym roku? Postanowiliśmy to sprawdzić!
Z każdym kolejnym dniem, jesień rozkręca się coraz bardziej. Cieplejsze i słoneczne dni przeplatają się z tymi chłodniejszymi i deszczowymi, a to jasny sygnał, że zima coraz bliżej. Jej pierwsze oznaki możemy już zaobserwować chociażby w Tatrach, czy Karkonoszach. Czy listopad przyniesie już zimową aurę w całym naszym kraju? Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2022.
Przejście z sierpnia na wrzesień dla wielu osób mogło być nieco zaskakujące. Pożegnaliśmy letnie upały, a aura stała się typowo jesienna - słupki rtęci nieznacznie przekraczają 20 stopni Celsjusza, wieczory są chłodne z temperaturami oscylującymi w granicach 10 stopni Celsjusza, a miejscami pojawiły się przygruntowe przymrozki. Czy to znak, że lato opuściło już nas na dobre? Jaka pogoda zapowiada się na październik? Z myślą o osobach, które planują jesienne wyjazdy, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na październik 2022.
Koniec wakacji i powrót do szarej rzeczywistości. Początek roku szkolnego i wrzesień zbliża się coraz większymi krokami. Z dodatkowego miesiąca wolnego będą mogli cieszyć się jeszcze studenci. Okazuje się jednak, że wrzesień jest popularnym czasem wypoczynku, nie tylko wśród tej grupy turystów. Chętnie podróżują wówczas pary, czy osoby starsze. Z myślą o osobach, które planują wrześniowy wypoczynek, postanowiliśmy przygotować informacje pogodowe na wrzesień 2022.
Noclegi w Milówce

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej