Pogoda Łokciowe

Pogoda dzisiaj Łokciowe

poniedziałek, 14 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 15 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 16 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Łokciowe dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

W powietrzu wyraźnie czuć zbliżającą się jesień i zimę. Dni robią się coraz krótsze, za oknem jesienna szaruga, a i nasze samopoczucie również nie należy do tych najlepszych. Listopad to miesiąc, który można przetrwać na różne sposoby, nawet w niepogodę. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę listopada 2019.
Aura, z którą zazwyczaj mamy do czynienia w okresie jesienno-zimowym negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Każdy potrzebuje choć odrobiny słońca. Ten czas trzeba przetrwać, jednak istnieje wiele sposobów, które pozwolą miło spędzić chwile w gronie znajomych, na wyjeździe lub w swoim własnym domu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień listopada 2019.
Jesień rozpoczęła się na dobre. Mgły, opady deszczu, dużo krótsze dni, szaruga za oknem i powiew zimy – to charakterystyczne znaki nadchodzącego listopada. A może w 2 tygodniu listopada doczekamy się pięknej, złotej jesieni? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Listopad to miesiąc, w którym aura jest najbardziej przygnębiająca. Ciepła herbata, koc i dobra książka – tak wygląda w tym miesiącu rzeczywistość każdego z nas, a słowo „zimno” można usłyszeć dosłownie na każdym kroku. Deszcz w tym okresie to charakterystyczne zjawisko pogodowe, a chwil ze słońcem jak na lekarstwo. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na pierwszą połowę listopada.
Na przestrzeni ostatnich lat, listopad pokazał, że jest miesiącem, w którym możemy poczuć przedsmak zimy. Przymrozki to już norma. A opady śniegu? Z tym bywa różnie, ale zazwyczaj w niektórych regionach już się pojawiają. A jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na listopad 2019.
Mazury to region, o którego wyjątkowości nie trzeba długo mówić. Wspaniałe jeziora i krajobrazy – a wszystko to w złoto-czerwonej szacie i towarzystwie promieni słonecznych. Czy może być piękniej? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla Mazur na miesiąc październik.