Pogoda Lemany

Pogoda dzisiaj Lemany

poniedziałek, 23 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 24 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 25 wrzesień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Lemany dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Koniec października to wyraźnie odczuwalna zmiana temperatury, więcej opadów deszczu i przejście z czasu letniego na zimowy. Mamy jednak nadzieję, że w tym roku, koniec tego miesiąca okaże się sprzyjający. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec października 2019.
Kasztany, grzybobranie, wędkowanie, kolorowe liście – skojarzeń związanych z jesienią jest mnóstwo, ale podkreślić trzeba, że jest to wyjątkowa pora roku. Przy sprzyjającej aurze możliwości wyjazdów i spędzania czasu jest bardzo wiele, np. w 4 tygodniu października, który zapowiada się w przeważającej części ze słońcem i sprzyjającymi temperaturami. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Sezon letni powoli odchodzi w zapomnienie. Czas skupić się na kolejnej porze roku, która potrafi być naprawdę wyjątkowa. Jesienny październik to drzewa pełne kolorowych liści i bardzo często słoneczna aura, która pozwala przetrwać ten ciężki dla samopoczucia czas. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek października 2019 roku.
Minione lato było bogate w liczne podróże i przygody z nimi związane. Nadchodząca jesień to nowe, ciekawe pomysły, dzięki którym można również miło spędzić czas, nie narzekając na nieco odmienną aurę za oknem. Czy szykuje nam się prawdziwa złota jesień? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 2 tydzień października 2019 roku.
Nadeszła jesień. Dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze, a i słońca też tak jakby mniej. Wiele osób zastanawia się, jak przetrwać jesień. Sposobów jest mnóstwo, ale na pewno jednym ze sprawdzonych będzie podróżowanie w wyjątkowe miejsca. Jak zapowiada się pogoda na pierwszy tydzień października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Z jesienią w ostatnich latach bywa różnie. Potrafi zaskoczyć przyjemnym ciepłem, jak i chłodem, a miejscami nawet opadami śniegu. Podobnie jest z samopoczuciem – jednych przygnębia, a drugim dodaje energii. Jak będzie w drugiej połowie października? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody