Pogoda Kampinos

Pogoda dzisiaj Kampinos

środa, 26 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 27 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
piątek, 28 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Kampinos dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Od dłuższego czasu mówi się, że 'gorący sezon' nad Bałtykiem trwa o wiele za krótko. Wakacje nad morzem to okres zaledwie dwóch miesięcy. Znaczącą rolę odgrywają tutaj warunki pogodowe, jednak coraz więcej turystów decyduje się na urlop po zakończeniu sezonu. Pod koniec września, jak i w październiku trudno o sprzyjającą pogodę , ale zwykle jest tam na tyle ciepło, że można udać się na spacer po plaży, by odetchnąć świeżym powietrzem. Sprawdźmy teraz jakie warunki atmosferyczne zaskoczą nas w listopadzie, biorąc pod uwagę kilka większych miast.
Przyzwyczailiśmy się to tego, że listopad przynosi zwykle opady deszczu i chłód. Rzadko kiedy termometry wskazują więcej niż 10 stopni Celsjusza, co każe nam zapomnieć o przyjemnym babim lecie… Jednak w listopadzie zdarzają się również pogodowe niespodzianki – sprawdźmy to!
Po zimnym i dość deszczowym październiku przyszedł czas na listopad. Miesiąc, którym wielu z nas kojarzy się z pięknymi barwami jesieni, Dniem Wszystkich Świętych czy Świętem Niepodległości. Dla niektórych jednak ze względu na typowo jesienną aurę listopad może wydawać się najsmutniejszym miesiącem w roku. Jaka pogoda czeka nas w pierwszej połowie miesiąca?
Zastanawiacie się jaką pogodę przyniesie nam drugi tydzień listopada? W całej Polsce tydzień ten będzie dosyć zróżnicowany. Przeważnie dni będą pochmurne i deszczowe. Zdarzy się jednak, że będzie dosyć słonecznie, a temperatura wskaże nawet 10 stopni Celsjusza. Już teraz spawdź szczegółową prognozę pogody na drugi tydzień listopada!
Listopad zaczynamy uroczystością Wszystkich Świętych, kiedy to miliony Polaków wybiorą się na groby swoich bliskich. Jakiej pogody możemy spodziewać się 1 listopada oraz w kolejnych dniach pierwszego tygodnia miesiąca? Sprawdźmy!
Podobno Słońce listopada mrozy zapowiada - czy przysłowie to sprawdzi się w tym roku? Początek listopada to typowo jesienna pogoda: będzie pochmurno, wietrznie i deszczowo. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na pierwsze dni miesiąca.