Pogoda Międzyrzecz

Pogoda dzisiaj w Międzyrzeczu

wtorek, 16 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 17 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
czwartek, 18 lipiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Międzyrzecza dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Po dość chłodnej aurze, z jaką mamy do czynienia w lipcu, z pewnością wiele osób oczekuje pięknych i słonecznych dni. Sierpień uważany jest bowiem za miesiąc, w którym zawsze dominuje słońce, a temperatury potrafią przekraczać 30 stopni. Jak będzie w 3 tygodniu tego miesiąca? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
„Słońce świeci nad nami...” - słowa tej piosenki idealnie obrazują sytuację, z jaką mamy do czynienia tego lata. Warunki idealne do wyjazdów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. A jaki będzie drugi tydzień sierpnia? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Druga połowa sierpnia to czas rozmyślania o powrocie do rzeczywistości po letniej przerwie. To ostatnia szansa na wakacyjne wyjazdy – warto odpowiednio wykorzystać czas, szczególnie, że pogoda będzie sprzyjać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na drugą połowę sierpnia 2019.
Letnie wyjazdy w pełni, pogoda i humory dopisują. Już niedługo sierpień, a wraz z nim kolejne przygody i podróże pełne atrakcji. Jak zapowiada się aura? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na pierwszą połowę sierpnia 2019.
Okres letni to długo wyczekiwany czas i dobry moment, by pozwolić sobie na wyjazdy w miejsca wyjątkowe. Takim regionem są bez wątpienia Mazury – kraina pięknych jezior, ze wspaniałym klimatem i idealnymi warunkami do wypoczynku. Warto wyruszyć tu chociażby w sierpniu, który pod względem pogody zapowiada się całkiem obiecująco. Sprawdźmy szczegóły prognozy pogody, którą przygotowaliśmy na podstawie długoterminowych przewidywań synoptyków.
Góry w sezonie letnim to popularne miejsce krótszych i dłuższych wyjazdów. Wędrówki po szlakach, liczne atrakcje, przepiękne widoki – dla tych chwil niemal każdy chce wyruszyć w regiony górskie. Jeśli tylko pogoda dopisze, to nawet nie ma się nad czym zastanawiać, tylko nakładać wygodne trekkingi i ruszać w poszukiwaniu przygód. A jak będzie z pogodą w górach w sierpniu? Sprawdźmy!