Pogoda Góra-Łazy

czwartek, 20 czerwiec
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Góra-Łazy dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Słońce wszędzie, żar leje się z nieba – to znak, że wakacje i lato coraz bliżej. Nie da się ukryć, że lipiec jest jednym z popularniejszych miesięcy wakacyjnych wyjazdów, w związku z czym zainteresowanie pogodą coraz większe. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień lipca 2019 roku.
Czerwiec przywitał nas wszystkich prawdziwym, letnim ciepłem. W wielu miejscach wartości temperatur przekroczyły 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu każdy poczuł klimat nadchodzącego lata. Chciałoby się powiedzieć, że mamy pogodę niczym w lipcu – miesiącu wspaniałym i bogatym w liczne wyjazdy i wspaniałe doznania. Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 2 tydzień lipca 2019 roku.
Jakiej pogody możemy spodziewać się w pierwszym tygodniu lipca? Sprawdźmy długoterminowe prognozy!
Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali. Wakacje i lato to prawdziwy raj dla turystów, którzy kochają Mazury i wypoczynek w tym regionie. Wycieczki rowerowe, plażing a może rejs po jeziorach? Każda z tych czynności gwarantuje niezapomniane przeżycia. Dla miłośników regionu i nie tylko przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Mazurach w lipcu 2019. Sprawdźmy szczegóły.
Planujesz lipcowy wypoczynek nad morzem? Według długoterminowej prognozy szykuje się naprawdę słoneczna pogoda , która jednak nie oznacza upałów. Jak więc będzie wyglądać aura nad Bałtykiem w tym czasie?
Lato w pełni – gdy zbliża się lipiec, zaczynają się urlopy i wyjazdy nad jeziora, morze, czy góry. W polskich miejscowościach rozpoczynają się liczne festiwale i imprezy kulturalne, a pogoda sprzyja każdej aktywności. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na lipiec 2019 roku.