Pogoda Ciechomin

Pogoda dzisiaj Ciechomin

piątek, 23 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
sobota, 24 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
niedziela, 25 sierpień
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Ciechomin dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Nadchodzi w pogodzie moment, który każdego roku dzieli każdego. Jedni zachwycają się tą porą roku, a inni wręcz przeciwnie. Jesień, bo o niej mowa, to niezwykła pora roku, charakteryzująca się malowniczymi, ciepłymi kolorami, ale również kapryśną i deszczową aurą. Jak będzie w tym roku? Sprawdźmy!
Lato powoli dobiega końca i widać to doskonale na każdym kroku. Bociany odlatują, jest znacznie chłodniej, dni robią się coraz krótsze, a i na drzewach coraz więcej kolorów. Czwarty tydzień września to oficjalny początek jesieni. Jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Koniec września to równocześnie początek astronomicznej i kalendarzowej jesieni. Dni stają się coraz krótsze, bardziej posępne, robi się też coraz chłodniej. Po pięknym, słonecznym lecie, mamy jednak nadzieję, że i ta pora roku będzie piękna, wyjątkowa i pełna żółto-czerwonych barw. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec września 2019.
Trzeci tydzień września to nieuchronny, zbliżający się koniec lata, które w tym roku było wyjątkowo piękne i ciepłe. Były też momenty chłodu, śniegu w górach, czy też gwałtownych zjawisk pogodowych, ale ta pora roku ma to do siebie. Lato nie chce tak szybko opuścić Polski, o czym mogą świadczyć prognozy na 3 tydzień września. Sprawdźmy szczegóły.
Jakiej pogody możemy spodziewać w początkach września? Wszyscy po cichu liczymy na kontynuację letniej aury. Jak będzie naprawdę? Zobaczmy, co na ten temat mówią prognozy !
Gdy nastaje miesiąc wrzesień, wszystko powraca do normalności. Dni stają się coraz krótsze, dzieci wracają do szkoły, a ludzie do pracy, wakacyjne kurorty świecą pustkami. Jest to więc doskonały moment, by wykorzystać ten fakt i wyruszyć na urlop w wybrane przez siebie miejsce. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień września 2019.