Pogoda Harrachov

Pogoda dzisiaj Harrachov

poniedziałek, 24 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
wtorek, 25 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna
środa, 26 lutego
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Harrachov dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Kwiecień to ten miesiąc, który zachęca do wyjazdów, zarówno krótszych, jak i dłuższych. Jedną z opcji, która powinna przypaść każdemu do gustu są Mazury. Cisza i spokój, przyroda budząca się do życia, dużo słońca – z takimi warunkami zapewne spotkają się osoby, wybierające się na wypoczynek właśnie w kwietniu, o ile aura nie spłata nam figla. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na kwiecień 2020.
Wiosna to szczególna pora roku w regionach górskich. Przyroda budzi się do życia, widoki stają się malownicze. Taki jest kwiecień, który czasem potrafi zaskoczyć nieznacznymi akcentami zimy. Mamy jednak nadzieję, że w tym roku aura będzie sprzyjać. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody w górach na kwiecień 2020.
Nie ma z pewnością osób, które z wytęsknieniem nie oczekiwałyby nadejścia wiosny. Zima, co prawda póki co jest dla nas łaskawa, ale kolejna pora roku to zupełnie inne odczucia i początek sezonu letniego. Coraz większa część osób w kwietniu decyduje się na wyjazdy nad morze. Jak w związku z tym będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na kwiecień 2020 nad morzem.
Ostatnie lata pokazały, że z pogodą na Wielkanoc bywa różnie. Po stosunkowo ciepłych Świętach Bożego Narodzenia, mieliśmy do czynienia z opadami śniegu i śniegu z deszczem podczas Świąt Wielkanocnych. W tym roku, święta te wypadają 12 i 13 kwietnia. Jak w związku z tym zapowiada się aura na ten czas? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Wielkanoc 2020.
Gdy tylko rozpoczyna się kwiecień, na pierwszą myśl przychodzi nam tak bardzo znane w Polsce powiedzenie: „Kwiecień-plecień, bo przeplata – trochę zimy, trochę lata”. Nie da się ukryć, że ten miesiąc charakteryzuje się niezwykłą dynamiką w pogodzie, dzięki czemu możemy cieszyć się latem, a czasem powrotem zimy. Jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na kwiecień 2020.
Gdy tylko rozpoczyna się marzec, chyba każdy z utęsknieniem wypatruje nadchodzącej wiosny i jej pierwszych oznak. Marzec to również ten miesiąc, w którym powoli zaczynamy planować swoje wakacje. Coraz więcej słońca za oknem wprowadza nas również w odpowiedni nastrój. A jak będzie w tym roku? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień marca 2020.