Sprawdź pogodę w swoim mieście:

Prognoza pogody - Kielce

Interesuje Cię jaka dzisiaj będzie pogoda w Kielcach ?

Dane pogodowe dla Kielc dostarczane są przez Meteoprog.pl

Zobacz pogodę w okolicy Kielc:

Aktualności

Pogoda na koniec grudnia 2015

Mówiąc "grudzień", zwykle przed oczyma kreuje nam się obraz pięknej, śnieżnej aury, dźwięku kolend, zapachu pierniczków i pięknie zdobionych ulic i domów. Na ulicach spotykamy ciepło ubranych ludzi, którzy w tym miesiącu jakby przestają się spieszyć i cieszą chwilą. Dzieci jeżdżą na sankach, albo budują śniegowe bałwany czy igloo. Wszystko to zwiastuje nadchodzące święta i czas mile spędzony z rodziną. Czy coś może zaburzyć tę piękną kreację? Na przykład brak śniegu... Jak to możliwe? Przeczytajcie prognozę pogody na koniec grudnia.

(2015-10-12)
więcej

Połowa na pierwszą połowę grudnia 2015

Grudzień w swojej teorii jest początkiem kalendarzowej i astronomicznej zimy. Chociaż obydwie te zimy rozpoczynają się w drugiej połowie miesiąca, to jak naprawdę końcówka listopada zwykle jest już schyłkiem jesieni, a początek dwunastego miesiąca - zapowiedzią prawdziwej, mroźnej zimy. Od kilku już lat obserwujemy zmiany w przyrodzie, z których jedną z najbardziej drastycznych jest globalne ocieplenie. Ma ono ogromny wpływ na temperatury panujące na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jaka będzie pogoda w pierwszej połowie grudnia, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł...

(2015-10-12)
więcej

Pogoda na początek grudnia 2015

Przygotowania do świąt, ubieranie choinek, zapach pierników i dźwięk kolęd dobiegający zewsząd. To wszystko w towarzystwie ozdób świątecznych z aniołkami i bałwanami w rolach głównych. Z tym kojarzy nam się grudzień. Dzieciom jednak, dwunasty miesiąc, przywodzi na myśl w pierwszej kolejności długo wyczekiwanego Mikołaja, który odwiedza najmłodszych już na początku grudnia. No właśnie, macie jakieś plany na mikołajki? Specjalnie dla Was prezentujemy prognozę pogody na początek grudnia, aby móc uniknąć przykrych niespodzianek, jakie płata nam czasem aura.

(2015-10-12)
więcej

Pogoda na listopad 2015 w górach

Z listopadem bywa trochę jak z kwietniem. Jedenasty miesiąc też potrafi przepleść zimę z latem. Od kilku jednak lat, listopad jest bardziej letni, niż zimowy. A to między innymi za sprawą globalnego ocieplenia. Głównie ze względu na stosunkowo wysokie, choć już nieuciążliwe temperatury, wiele osób planuje swój urlop właśnie w listopadzie. Część z nas za kierunek do obrania na urlop wybiera góry. Należycie do tej grupy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prognozę pogody na listopad 2015 w górach!

(2015-09-16)
więcej

Pogoda na listopad 2015 na Mazurach

Tylko sobie wyobraźcie: piękne, mazurskie jeziora, cisza i spokój typowe dla tych regionów, zapomniana ławeczka nad wodą, dobra książka i Wy. Błogo? Teraz pomyślcie sobie, że to wszystko w otoczeniu pięknych, złotych liści, otulających otaczające Was drzewa i w towarzystwie jesiennego, pełnego słońca. Podoba Wam się ta wizja? Taki będzie (prawie cały!) listopad na Mazurach . Niemożliwe? Zobaczcie prognozy pogody !

(2015-09-16)
więcej
zobacz wszystkie
Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Willa Trebunia

2015-10-13 08:54:30

Willa Trebunia

odpowiedź w Szukam Noclegu

Willa Trebunia - Zakopane - Harenda wita Państwa serdecznie. Posiadam jeszcze wolne miejsca w podanym terminie w...

Studio 100 M Od Krupówek *

2015-10-13 08:54:04

Studio 100 M Od Krupówek *

Obiekt dodał wolny pokój

Do Państwa dyspozycji oddajemy: łazienka (kabina prysznicowa, wc, umywalka, mydło), telewizor LG, ...

Dom Pielgrzyma

2015-10-13 08:52:27

Dom Pielgrzyma

odpowiedź w Szukam Noclegu

Serdecznie zapraszamy. Dom Pielgrzyma Toruń