Pogoda na czerwiec 2012

Udostępnij

Serwisy pogodowe są zgodne co do tego, że tegoroczny czerwiec będzie bardzo deszczowy. Mimo wszystko będzie bardzo ciepło i nie zabraknie słonecznych dni.

Prognoza pogody na czerwiec przewiduje dużo deszczowych i parnych dni. Temperatury powietrza będą wysokie i będziemy świadkami licznych burz. Na szczęście pogorszenie pogody nastąpi dopiero pod koniec miesiąca. Pogoda na czerwiec w pierwszych dniach miesiąca będzie bardzo letnia. Temperatury powietrza maksymalnie sięgną nawet 34 kresek. Upalnie i słonecznie będzie aż do rozpoczęcia się kalendarzowego lata.

 

Dowiedz się jaka aura będzie nam towarzyszyć podczas całego letniego sezonu, wejdź: Pogoda na wakacje 2012

 

Ciekawi cię aura innych letnich miesięcy? Wejdź i zobacz:

Pogoda na lipiec 2012

Pogoda na sierpień 2012

 

Pogoda w czerwcu pomimo lekkiego ochłodzenia pod koniec miesiąca i tak będzie bardzo udana. Przez cały czerwiec temperatury powietrza będą utrzymywać się w granicach 20 stopni Celsjusza. Będzie bardzo ciepło i słonecznie. Pogorszenie pogody nastąpi wraz z rozpoczęciem się kalendarzowego lata, czyli pod koniec miesiąca. Wtedy możemy spodziewać się obfitych opadów deszczów i burz, niemniej jednak temperatury będą wysokie.

 

Wykorzystaj czerwcową pogodę i zaplanuj swój wypoczynek! Zobacz noclegi w najpopularniejszych turystyczne regionach Polski:

Noclegi w Bieszczadach

Noclegi na Mazurach

Noclegi na Wybrzeżu Bałtyckim

Noclegi w Tatrach

Zobacz także

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej