Sprawdź pogodę w swoim mieście:

Aktualności

Pogoda na listopad 2015 w górach

Z listopadem bywa trochę jak z kwietniem. Jedenasty miesiąc też potrafi przepleść zimę z latem. Od kilku jednak lat, listopad jest bardziej letni, niż zimowy. A to między innymi za sprawą globalnego ocieplenia. Głównie ze względu na stosunkowo wysokie, choć już nieuciążliwe temperatury, wiele osób planuje swój urlop właśnie w listopadzie. Część z nas za kierunek do obrania na urlop wybiera góry. Należycie do tej grupy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prognozę pogody na listopad 2015 w górach!

(2015-09-16)
więcej

Pogoda na listopad 2015 na Mazurach

Tylko sobie wyobraźcie: piękne, mazurskie jeziora, cisza i spokój typowe dla tych regionów, zapomniana ławeczka nad wodą, dobra książka i Wy. Błogo? Teraz pomyślcie sobie, że to wszystko w otoczeniu pięknych, złotych liści, otulających otaczające Was drzewa i w towarzystwie jesiennego, pełnego słońca. Podoba Wam się ta wizja? Taki będzie (prawie cały!) listopad na Mazurach . Niemożliwe? Zobaczcie prognozy pogody !

(2015-09-16)
więcej

Pogoda na listopad 2015 nad morzem

Chociaż listopad w rankingach na najbardziej lubiane miesiące, plasuje się raczej nisko, okazuje się, że także i ten miesiąc ma swoich entuzjastów, którzy nie wyobrażają sobie nie zaznać choćby kilku wolnych dni w listopadzie. Miłośnicy gór wyjeżdżają wtedy w Tatry, Bieszczady czy Pieniny, aby przechadzać się szlakami górskimi i podziwiać piękne widoki, a entuzjaści morza, podróżują na północ, aby móc zaczerpnąć trochę świeżego, morskiego powietrza, obfitującego w tak dla nas cenny jod. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, przeczytajcie nasz artykuł, z którego dowiecie się, jaka pogoda uraczy nas w tym roku nad morzem!

(2015-09-14)
więcej

Pogoda na koniec listopada 2015

Jeszcze kilka lat temu, listopad kojarzył się nam z pierwszym prawdziwie chłodnym miesiącem, z pierwszymi atakami zimy, deszczem i zawieruchami. Na przestrzeni lat ta "wizytówka" nieco się zmieniła i od kilku już lat listopad jest "przedłużeniem" jesieni i - co istotne - nie jest nam aż tak straszny jak dotąd. W tym roku, dopiero schyłek miesiąca może okazać się kapryśny. Zobaczmy, jakie są prognozy pogody na koniec listopada.

(2015-09-14)
więcej

Pogoda na początek listopada 2015

Listopad to niewątpliwie taki miesiąc, po którym trudno spodziewać się określonej, typowej pogody . Można powiedzieć, że jedenasty miesiąc jest trochę jak kobieta - zmienny i lubiący zaskakiwać. Mimo to jednak, wiele osób decyduje się na wykorzystanie swojego urlopu właśnie w listopadzie. Powiecie o nich szaleńcy? Ryzykanci? Te słowa tracą sens wtedy, kiedy okazuje się, że listopad jest słoneczny i niezwykle ciepły. A bywa i tak! Zastanawiacie się, jaka będzie pogoda na początku tegorocznego listopada? Przeczytajcie nasze prognozy.

(2015-09-14)
więcej
zobacz wszystkie
Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Hotel Altis ****

Hotel Altis ****

nowa oferta specjalna

Hotel Altis bietet Ihnen eine elegante und moderne Unterkunft in angenehmen Einzel- und Doppelzimmern mit Zustellbett...

Pokoje Skiprivat

Pokoje Skiprivat

aktualizacja oferty

Wir bieten komfortable Unterkunft in einem privaten Haus, das in einem ruhigen Teil von Ruzomberok in der Ortschaft New...

Pensjonat Oraz Domki Tália

Pensjonat Oraz Domki Tália

nowe zdjęcia