Sprawdź pogodę w swoim mieście:

article

Pogoda na Wielkanoc 2014

pogoda na wielkanoc,  prognoza na święta wielkanocne,  pogoda na święta wielkanocne,  jaka pogoda na wielkanoc,  jaka pogoda na święta wielkanocne,  prognoza pogody na święta wielkanocne

W tym roku Święta Wielkanocne przypadają 20 kwietnia. Z tego powodu mamy nadzieję, że pogoda na Wielkanoc będzie pasować do tej daty i podczas świątecznych dni czeka nas przyjemne ciepło. Sprawdziliśmy, czy te nadzieje mają szansę się sprawdzić.

Święta Wielkanocne to czas, kiedy chcemy cieszyć się piękną wiosenną pogodą i rodzinnymi spacerami. Czy pogoda na nadchodzące święta pozwoli spełnić te zamierzenia? Odpowiedzi na to pytanie może dostarczyć prognoza pogody na dni poprzedzające Wielkanoc.

Jeśli planujesz wielkanocny wyjazd, to już ostatni moment, by znaleźć odpowiednie miejsce! Wejdź i zobacz: Oferty na Wielkanoc 2014

Pogoda w pierwszej części drugiego tygodnia kwietnia będzie bardzo wiosenna i słoneczna – z temperaturami powyżej 20 stopni Celsjusza. Niestety, im bliżej weekendu, tym chłodniej. W czwartek, 10 kwietnia, termometry wskażą nie więcej niż 12 kresek. Błękitne niebo zasnują ciemne, deszczowe chmury, a uczucie chłodu dodatkowo spotęguje dość silny wiatr. Następne dni nie przyniosą znaczącej poprawy aury i aż do niedzieli będziemy zmagać się z deszczem.

Czy pogoda na Święta Wielkanocne i poprzedzający je tydzień będzie podobna? Meteorolodzy przewidują, że to może być pierwsza naprawdę ciepła Wielkanoc od kilku! Znaczące ocieplenie nastąpi już w sobotę, kiedy to słupki rtęci wskażą nawet 22 stopnie Celsjusza! Pogoda niestety nie będzie idealna. Podczas gdy na zachodzie i północy kraju poświeci słońce, na wschodzie i południu zaczną gromadzić się chmury. Tam też należy spodziewać się opadów deszczu.


Jeśli szukasz ofert na Wielkanoc w różnych częściach kraju, wejdź i zobacz:
Wielkanoc 2014 na Mazurach
Wielkanoc 2014 nad Morzem
Wielkanoc 2014 w Bieszczadach
Wielkanoc 2014 w Górach Świętokrzyskich
Wielkanoc 2014 w Tatrach

 

Niedziela Wielkanocna niemal w całym kraju będzie deszczowa. Jedynie zachodnie krańce Polski oprą się tej tendencji. Nie oznacza to jednak, że mamy spodziewać się ochłodzenia. W przeważającej części kraju będzie ciepło – ponad 20 stopni Celsjusza – tylko na południu termometry wskażą od 15 do 19 stopni. W Poniedziałek Wielkanocny także pogoda sprawi nam śmigusa-dyngusa. Chociaż będzie bardzo ciepło, to w południowej i środkowej części Polski popada, a nawet zagrzmi.

 

Mimo zapowiadanych opadów deszczu i burz, to może być najcieplejsza Wielkanoc od wielu lat!Źródło: twojapogoda.pl

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Popularne tematy

Dodaj obiekt noclegowy

Najpopularniejsze artykuły

Pogoda na październik 2014 Jesień na dobre zagościła za oknami – liście zaczynają tracić zieloną...
Pogoda na Wszystkich Świętych 2014 We Wszystkich Świętych pogoda ma duże znaczenie. W ten dzień tłumnie...
Pogoda na listopad 2014 Listopad jest miesiącem, kiedy zaczynamy zapominać o złotej polskiej...

Ostatnie aktywności w serwisie

Pokoje Gościnne W Centrum

2014-10-22 23:07:36

Pokoje Gościnne W Centrum

odpowiedź w Szukam Noclegu

zapraszam do centrum Szczyrku pokoje z łazienkami ,tv ,wi-fi, z kuchnią z kominkiem ,z tarasem parking , pozdrawiam

Beata

2014-10-22 23:05:12

Pokoje Gościnne Janka

opinia o noclegu

Właścicielka przesympatyczna...jedzonko..mniam ...bezcenne widoki na Tatry...nic tylko odpoczywać.

Pod Kasztanami Nocleg I

2014-10-22 23:04:15

Pod Kasztanami Nocleg I

Obiekt dodał wolny pokój

Dwuosobowy z podwójnym łóżkiem, komfortowy, z balkonem, wi-fi, tvsat.