Pogoda Leśna-Stara Wieś

niedziela, 23 październik
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Leśna-Stara Wieś dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Listopad zaczynamy uroczystością Wszystkich Świętych, kiedy to miliony Polaków wybiorą się na groby swoich bliskich. Jakiej pogody możemy spodziewać się 1 listopada oraz w kolejnych dniach pierwszego tygodnia miesiąca? Sprawdźmy!
Podobno Słońce listopada mrozy zapowiada - czy przysłowie to sprawdzi się w tym roku? Początek listopada to typowo jesienna pogoda: będzie pochmurno, wietrznie i deszczowo. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na pierwsze dni miesiąca.
Listopad w górach przyniesie dużo deszczu i przelotnych opadów śniegu. Dni będą pochmurne, a temperatura nie przekroczy 8 stopni Celsjusza. Oprócz niskiej temperatury w dzień, należy przygotować się również na zimne noce. Czy pomimo kalendarzowej jesieni listopadowa pogoda w górach zapowie nam szybkie nadejście zimy? Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na listopad w gorach.
Pogoda za oknem nie dopisuje. Deszcz i niska temperatura nie zachęcają do wyjazdów i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli jednak w najbliższym czasie planujesz wypad na Mazury - już dziś sprawdź prognozę pogody. Może jednak pojawi się parę słonecznych dni?
Prognozy na pierwszą połowę miesiąca dają na dzieję na sporo ciepłych i słonecznych dni. Na pewno wiele osób zastanawia się, jak długo pozostanie z nami ta złota polska jesień? Dlatego sprawdziliśmy prognozę pogody na drugą połowę października.
Koniec października zazwyczaj nawiązuje do pogody, jaka pojawi się wraz z nowym miesiącem. Warto więc sprawdzić, jak w tym roku prognozowany jest czwarty tydzień miesiąca.