Pogoda Leśna-Stara Wieś

czwartek, 19 styczeń
Pora dnia Prognoza Wiatr Ciśnienie Wilgotność
noc
Odczuwalna
ranek
Odczuwalna
południe
Odczuwalna
wieczór
Odczuwalna

Dane pogodowe dla Leśna-Stara Wieś dostarczane są przez Meteoprog.pl Meteoprog.pl

Pogoda długoterminowa

Po dosyć ciepłym grudniu, w styczniu możemy spodziewać się dodatnich temperatur, które odczujemy w całej Polsce. W pierwszej połowie miesiąca, zapowiadane są przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Sprawdźmy, jak sytuacja pogodowa przedstawia się w czwartym tygodniu stycznia. 
Zastanawiacie się jaką pogodę przyniesie trzeci tydzień stycznia? Na Mazurach będziemy spodziewać się licznych zachmurzeń z przejaśnieniami, a temperatura w nocy nie będzie większa niż minus 6 stopni Celsjusza. Zobaczcie, jak sytuacja prezenuje się w pozostałych rejonach Polski.
Styczeń to miesiąć karnawału, zabawy, nowych postanowień, z którymi wchodzimy w nowy 2017 rok. Planujesz w styczniu wyjazd nad morze lub w góry i zastanawiasz się, jaka pogoda Cię czeka? Zobacz przewidywania synoptyków.
Czy przysłowie Po styczniu jasnym i białym, będą w lecie upały sprawdzi się w tym roku? W pierwszej połowie stycznia synoptycy zapowiadają jedynie przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. W całej Polsce termometry nie wskażą więcej niż minus 6 stopni Celsjusza. Sprawdźmy przeiwdywaną prognozę pogody w pierwszej połowie stycznia 2017 roku.
Styczeń zwykle przynosi ze sobą opady śniegu i minusowe temperatury. Wybieracie się na urlop w drugiej połowie tego miesiąca? Jeśli tak, to warto już teraz zapoznać się z sytuacją pogodową w poszczególnych rejonach Polski.
Jesteście fanami obfitych opadów śniegu i marzy Wam się prawdziwa styczniowa zima? Nad morzem, synoptycy raczej nie zapowiadają minusowych temperatur przez cały miesiąc. Jak sytuacja prezentuje się w pozostałych rejonach Polski, biorąc pod uwagę końcówkę stycznia?