Sprawdź pogodę w swoim mieście:

Prognoza pogody - Kłaj

Interesuje Cię jaka dzisiaj będzie pogoda Kłaj ?

Zobacz również:

Dane pogodowe dla Kłaj dostarczane są przez Meteoprog.pl

Zobacz pogodę w okolicy Kłaj:

Aktualności

Pogoda na Boże Narodzenie 2015

Okres świąt Bożego Narodzenia to niezwykle ważny w roku czas. To właśnie wtedy wszyscy na chwilę się zatrzymujemy, zastanawiamy nad sensem życia, zapominamy o problemach i troskach życia codziennego. Wtedy chcemy być z rodziną, cieszyć się swoją obecnością. Wielu z nas pragnie zatrzymać czas. Aura świąt jest niezwykła także dzięki całej "otoczce", jaka się wokół nich wytwarza - a mowa tu o ozdobach choinkowych, zewsząd rozbrzmiewającym dźwięku kolęd, zapachu pierniczków, cynamonu czy pomarańczy. Wszystko to okraszone białym puchem i szczypiącym w nos mrozem. No właśnie, czy w tym roku będzie podobnie? Prezentujemy prognozę pogody na Boże Narodzenie 2015!

(2015-10-13)
więcej

Pogoda na koniec grudnia 2015

Mówiąc "grudzień", zwykle przed oczyma kreuje nam się obraz pięknej, śnieżnej aury, dźwięku kolend, zapachu pierniczków i pięknie zdobionych ulic i domów. Na ulicach spotykamy ciepło ubranych ludzi, którzy w tym miesiącu jakby przestają się spieszyć i cieszą chwilą. Dzieci jeżdżą na sankach, albo budują śniegowe bałwany czy igloo. Wszystko to zwiastuje nadchodzące święta i czas mile spędzony z rodziną. Czy coś może zaburzyć tę piękną kreację? Na przykład brak śniegu... Jak to możliwe? Przeczytajcie prognozę pogody na koniec grudnia.

(2015-10-12)
więcej

Pogoda na pierwszą połowę grudnia 2015

Grudzień w swojej teorii jest początkiem kalendarzowej i astronomicznej zimy. Chociaż obydwie te zimy rozpoczynają się w drugiej połowie miesiąca, to tak naprawdę końcówka listopada zwykle jest już schyłkiem jesieni, a początek dwunastego miesiąca - zapowiedzią prawdziwej, mroźnej zimy. Od kilku już lat obserwujemy zmiany w przyrodzie, z których jedną z najbardziej drastycznych jest globalne ocieplenie. Ma ono ogromny wpływ na temperatury panujące na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jaka będzie pogoda w pierwszej połowie grudnia, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł...

(2015-10-12)
więcej

Pogoda na początek grudnia 2015

Przygotowania do świąt, ubieranie choinek, zapach pierników i dźwięk kolęd dobiegający zewsząd. To wszystko w towarzystwie ozdób świątecznych z aniołkami i bałwanami w rolach głównych. Z tym kojarzy nam się grudzień. Dzieciom jednak, dwunasty miesiąc, przywodzi na myśl w pierwszej kolejności długo wyczekiwanego Mikołaja, który odwiedza najmłodszych już na początku grudnia. No właśnie, macie jakieś plany na mikołajki? Specjalnie dla Was prezentujemy prognozę pogody na początek grudnia, aby móc uniknąć przykrych niespodzianek, jakie płata nam czasem aura.

(2015-10-12)
więcej

Pogoda na listopad 2015 w górach

Z listopadem bywa trochę jak z kwietniem. Jedenasty miesiąc też potrafi przepleść zimę z latem. Od kilku jednak lat, listopad jest bardziej letni, niż zimowy. A to między innymi za sprawą globalnego ocieplenia. Głównie ze względu na stosunkowo wysokie, choć już nieuciążliwe temperatury, wiele osób planuje swój urlop właśnie w listopadzie. Część z nas za kierunek do obrania na urlop wybiera góry. Należycie do tej grupy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prognozę pogody na listopad 2015 w górach!

(2015-09-16)
więcej
zobacz wszystkie

Zobacz pogodę w Małopolskim:

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Kwatery U Kasi I Jacka

2015-10-13 18:03:26

Kwatery U Kasi I Jacka

odpowiedź w Szukam Noclegu

Zapraszamy 7 km od centrum Zakopanego wiecej na stronie www.kwateryukasi.pl

Patryk

2015-10-13 18:03:08

Szukam Noclegu

Poszukujemy noclegu wraz z impreza sylwestrowa lub noclegu w okolicy karczmy lub jakiejś imprezy lub balu

Agroturystyka Zawoja

2015-10-13 18:01:22

Agroturystyka Zawoja

odpowiedź w Szukam Noclegu

Zapraszamy w Beskidy do Zawoi. mamy wolna kondygnacje z 2 pokojami,kuchnia i łazienką. W pokojach tv i wi-fi. Do...