Pogoda na dzisiaj

Pogoda dzisiaj
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na jutro

Pogoda jutro
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na pojutrze

Pogoda pojutrze
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda wg miasta

Pogoda długoterminowa

W maju, poza Świętem Pracy i Konstytucji 3 maja obchodzimy także Dzień Rodziny, Dzień Dobrych Uczynków, no i oczywiście Dzień Matki. Bardzo często organizowane są wtedy różnego rodzaju imprezy plenerowe. Pewnie zastanawiacie się, jaka pogoda czeka nas w drugiej połowie miesiąca. Przeczytajcie poniższy artykuł.
Maj to miesiąc, który przez wielu ludzi uznawany jest za najpiękniejszy okres w roku. Przyroda kusi nas wtedy kwitnącymi kwiatami i drzewami. Ciekawe tylko, jaką pogodę przyniesie nam ten wiosenny miesiąc. Zobaczcie sami!
Majowa pogoda na Mazurach przyniesie dużo słońca, termometry wskażą nawet 24 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają co prawda przelotne opady deszczu, będą one jednak rzadkie i sporadyczne. Planujesz majowy urlop na Mazurach? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody .
Planujesz majówkę w górach? Synoptycy zapowiadają dużo słońca i wysokie temperatury, choć spodziewać możemy się również dni pochmurnych i deszczowych. Długi weekend zbliża się wielkimi krokami, sprawdźmy zatem przewidywaną prognozę pogody w górskich miejscowościach.
Pogoda w kwietniu bywa przewrotna. Jednego dnia słońce, kolejnego chmury i deszcz, a nawet okresowe opady śniegu. Planując urlop warto więc wcześniej zapoznać się z przewidywaną prognozą pogody. Sprawdźmy, jaka będzie ona  w pierwszej połowie kwietnia 2017 roku.
Zapewne zastanawialiście się, jaka pogoda zaskoczy nas w kwietniu. Faktem jest, że może być różnie i niestety mogą jeszcze pojawić się opady śniegu. Spójrzmy zatem na prognozę w poszczególnych rejonach Polski.

Widok z kamer

Zbyszek
Dziadostwo. Chcecie wiedziec jak to się robi ?, zobaczcie sobie jak to robi TOYA w Mysłowicach.
BB Persa
Dom wczasowy we Władysławowie ....jaki możecie mi polecić ...??
danek z gór
po wuja te nie działające od miesięcy kamerki?
MARCIN DRAPA
WOLE WIDOK NA ZAKOPANE JESTEM TAM 4RAZY DO ROKU
Józef lenckler
Byłem kilka razy w Szawnicy,głównie na nartach i mam zamiar się wybrać ponownie.Niestety kamery nie ułatwiaja poznanie warunków narciarskich.
MIR
Stok narciarski Palenica: jak na XXI wiek brak terminala do platnosci karta przy zakupie karnetu to lekki żart. Stok zarabia dziesiatki tysiecy zlotych dzinnie o ile nie wiecej a platnosci realizowane sa tylko gotowka?