Pogoda na dzisiaj

Pogoda dzisiaj
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na jutro

Pogoda jutro
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na pojutrze

Pogoda pojutrze
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda wg miasta

Pogoda długoterminowa

Planujesz urlop na początku marca i zastanawiasz się, jaką pogodę na ten czas przewidują synoptycy? Czy możemy spodziewać się już pierwszych oznak wiosny? Sprawdźmy przewidywaną pogodę na początek marca 2017 roku.
Jaką pogodę przyniesie nam drugi tydzień marca? Będzie zimowy śnieg i mróz? A może wiosna nadejdzie w tym roku wcześniej? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody.
Od dawna planujesz urlop w pierwszym tygodniu marca? A może marzy Ci się spontaniczny wyjazd i zastanawiasz się, jaką pogodę na ten okres przewidują synoptycy? Sprawdźmy zatem, jakiej pogody w pierwszych dniach marca możemy spodziewać się w poszczególnych regionach Polski.
Zdawać by się mogło, że Mazury to miejsce idealne na urlop bez względu na porę roku. Większość z nas ma jednak już dość zimowej pogody i z utęsknieniem czeka na wiosenną aurę. Czy marcowa pogoda na Mazurach przyniesie nam trochę słońca, a opady śniegu odejdą na dobre? Sprawdźmy!
Zastanawiasz się, czy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny znajdzie swoje odzwierciedlenie w marcowej pogodzie? A może sprawdzi się przysłowie w marcu jak w garncu? Sprawdźmy, jaką pogodę na marzec w górach przewidują synoptycy!
Zaplanowałeś urlop w pierwszej połowie lutego i zastanawiasz się, jakich warunków atmosferycznych możesz się spodziewać? Sprawdźmy przewidywaną prognozę pogody w pierwszej połowie lutego 2017 roku.

Widok z kamer

Lubię Nałęczów
Administratorze z nocowanie.pl kamery w Nałęczowie uprzejmie proszę poprawić czas zegara kamery, jest nieaktualny oraz odświeżanie ustawić proszę na faktycznie co 20 sekund, a nie 30 sek. jak jest obecnie. Te drobiazgi wydają się jedynie nic nieznaczącymi rzeczami, a jednak Słowo zobowiązuje, to tak, jakby niechlujnie powiedzieć, że białe jest czarne albo odwrotnie, a diabeł to anioł.
BB Persa
Dom wczasowy we Władysławowie ....jaki możecie mi polecić ...??
wolnyjan
Była zima, a zostało smętne wspomnienie. Przecież jeszcze wczoraj Kazimierz był cały pod śniegiem. Co się dzieje z tą pogodą??
MARCIN DRAPA
WOLE WIDOK NA ZAKOPANE JESTEM TAM 4RAZY DO ROKU
Zbyszek
Wreszcie słońce, po tygodniu szarości :)
natka
Przedwiośnie jest okropne! Wszędzie jest szaro i buro, a śnieg robi raczej przygnębiające wrażenie :(