Pogoda na dzisiaj

Pogoda dzisiaj
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na jutro

Pogoda jutro
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na pojutrze

Pogoda pojutrze
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda wg miasta

Pogoda długoterminowa

Przyzwyczailiśmy się to tego, że listopad przynosi zwykle opady deszczu i chłód. Rzadko kiedy termometry wskazują więcej niż 10 stopni Celsjusza, co każe nam zapomnieć o przyjemnym babim lecie… Jednak w listopadzie zdarzają się również pogodowe niespodzianki – sprawdźmy to!
Po zimnym i dość deszczowym październiku przyszedł czas na listopad. Miesiąc, którym wielu z nas kojarzy się z pięknymi barwami jesieni, Dniem Wszystkich Świętych czy Świętem Niepodległości. Dla niektórych jednak ze względu na typowo jesienną aurę listopad może wydawać się najsmutniejszym miesiącem w roku. Jaka pogoda czeka nas w pierwszej połowie miesiąca?
Zastanawiacie się jaką pogodę przyniesie nam drugi tydzień listopada? W całej Polsce tydzień ten będzie dosyć zróżnicowany. Przeważnie dni będą pochmurne i deszczowe. Zdarzy się jednak, że będzie dosyć słonecznie, a temperatura wskaże nawet 10 stopni Celsjusza. Już teraz spawdź szczegółową prognozę pogody na drugi tydzień listopada!
Listopad zaczynamy uroczystością Wszystkich Świętych, kiedy to miliony Polaków wybiorą się na groby swoich bliskich. Jakiej pogody możemy spodziewać się 1 listopada oraz w kolejnych dniach pierwszego tygodnia miesiąca? Sprawdźmy!
Podobno Słońce listopada mrozy zapowiada - czy przysłowie to sprawdzi się w tym roku? Początek listopada to typowo jesienna pogoda: będzie pochmurno, wietrznie i deszczowo. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na pierwsze dni miesiąca.
Listopad w górach przyniesie dużo deszczu i przelotnych opadów śniegu. Dni będą pochmurne, a temperatura nie przekroczy 8 stopni Celsjusza. Oprócz niskiej temperatury w dzień, należy przygotować się również na zimne noce. Czy pomimo kalendarzowej jesieni listopadowa pogoda w górach zapowie nam szybkie nadejście zimy? Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody na listopad w gorach.

Widok z kamer

Lubię Nałęczów
Administratorze z nocowanie.pl kamery w Nałęczowie uprzejmie proszę poprawić czas zegara kamery, jest nieaktualny oraz odświeżanie ustawić proszę na faktycznie co 20 sekund, a nie 30 sek. jak jest obecnie. Te drobiazgi wydają się jedynie nic nieznaczącymi rzeczami, a jednak Słowo zobowiązuje, to tak, jakby niechlujnie powiedzieć, że białe jest czarne albo odwrotnie, a diabeł to anioł.
KRIS RADECKI
DEPTAK COS PIEKNEGO DUZO ATRAKCJI I WSPANIALE PSTRAGI GOSIU BEDZIEMY TAM ZA ROK W NASZA ROCZNICE
wolnyjan
Była zima, a zostało smętne wspomnienie. Przecież jeszcze wczoraj Kazimierz był cały pod śniegiem. Co się dzieje z tą pogodą??
Mieszkaniec Powiatu
Biedny Rawicz, na wszystko ich stać a na naprawę głupiej kamerki im nie starcza tylko zamiast popatrzeć na rawicki rynek można obejrzeć smutną buźkę. Władza Rawicza "WIELKI WSTYD", nawet sąsiedni Milicz ma czynne kamery.
Józef lenckler
Byłem kilka razy w Szawnicy,głównie na nartach i mam zamiar się wybrać ponownie.Niestety kamery nie ułatwiaja poznanie warunków narciarskich.
jozek
dlaczego nie dzialaja kamery w Skoczowie panie burmistrzu....