Pogoda na dzisiaj

Pogoda dzisiaj
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na jutro

Pogoda jutro
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda na pojutrze

Pogoda pojutrze
Ciśnienie
Wiatr
Wilgotność wzgl.

Pogoda wg miasta

Pogoda długoterminowa

Interesuje Was pogoda w drugim tygodniu grudnia? W całej Polsce będzie dosyć słonecznie, a termometry wskażą nawet 6 stopni Celsjusza. Pojawią się przelotne opady deszczu i śniegu. Być może zimowe dni przyjdą wraz z rozpoczęciem kalendarzowej zimy, narazie na prawdziwą zimę musimy poczekać. Już teraz spawdź szczegółową prognozę pogody na drugi tydzień grudnia!
Wraz z nadejściem grudnia, który kojarzy nam się ze świąteczną aurą, zastanawiamy się, czy ten miesiąc przyniesie nam prawdziwie zimową pogodę . Najmłodsi tylko czekają, aż trawę pokryje biały puch, by w towarzystwie sanek wyruszyć na pobliską górkę. Sprawdźmy zatem, w którym rejonie Polski możemy spodziewać się długo wyczekiwanych opadów śniegu.
Z czym kojarzy nam się grudzień? Większość z nas zapewne powiedziałaby, że z zapachem choinki, piernikiem, kolorowymi bombkami i sklepowymi dekoracjami. Grudzień to także zapowiedź zimy, ktora czasem lubi dać się we znaki. Sprawdźmy, czy w trzecim tygodniu miesiąca, powinniśmy obawiać się mroźnej pogody .
Wraz z końcem grudnia zbliża się długo oczekiwana przez wszystkich zabawa sylwestrowa. Zapewne niektórzy z nas mają już zaplanowane wyjazdy w różne miejsca. W tym czasie można znaleźć atrakcyjne oferty specjalne, które proponowane są przez właścicieli obiektów. Planujesz wyjazd nad morze lub w góry i nie wiesz jaka pogoda czeka na Ciebie podczas witania Nowego Roku ? Zobacz, co przewidują synoptycy.
Udając się na grudniowy spacer, powinniśmy pamiętać o ciepłej kurtce. Doskonale pasują do niej takie dodatki jak: polarowe rękawiczki, czapka z pomponem, czy gruby, wełniany szalik. Nie zapomnijmy o takim zestawie, ponieważ przy grudniowych mrozach, łatwo o przeziębienie.
W drugiej połowie grudnia czekają na nas ważne rodzinne uroczystości takie jak Wigilia , czy Boże Narodzenie . Warto wcześniej sprawdzić prognozę pogody , aby nie okazało się, że za lekko się ubraliśmy i do domu wracamy z przemarzniętymi stopami. Zobacz, jakich warunków atmosferycznch możemy się spodziewać w różnych częściach kraju.

Widok z kamer

fan okuninki
Nocowanie.pl naprawcie w końcu kamerkę w okunince albo wżutcie ją do jeziora fan okuninki
danek z gór
po wuja te nie działające od miesięcy kamerki?
Mieszkaniec Powiatu
Biedny Rawicz, na wszystko ich stać a na naprawę głupiej kamerki im nie starcza tylko zamiast popatrzeć na rawicki rynek można obejrzeć smutną buźkę. Władza Rawicza "WIELKI WSTYD", nawet sąsiedni Milicz ma czynne kamery.
MARCIN DRAPA
WOLE WIDOK NA ZAKOPANE JESTEM TAM 4RAZY DO ROKU
Zbyszek
Wreszcie słońce, po tygodniu szarości :)
natka
Przedwiośnie jest okropne! Wszędzie jest szaro i buro, a śnieg robi raczej przygnębiające wrażenie :(