Sprawdź pogodę w swoim mieście:

Prognoza pogody - Chełm

Interesuje Cię jaka dzisiaj będzie pogoda w Chełmie ?

Zobacz również:

Dane pogodowe dla Chełma dostarczane są przez Meteoprog.pl

Zobacz pogodę w okolicy Chełma:

Aktualności

Pogoda na listopad 2015 w górach

Z listopadem bywa trochę jak z kwietniem. Jedenasty miesiąc też potrafi przepleść zimę z latem. Od kilku jednak lat, listopad jest bardziej letni, niż zimowy. A to między innymi za sprawą globalnego ocieplenia. Głównie ze względu na stosunkowo wysokie, choć już nieuciążliwe temperatury, wiele osób planuje swój urlop właśnie w listopadzie. Część z nas za kierunek do obrania na urlop wybiera góry. Należycie do tej grupy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prognozę pogody na listopad 2015 w górach!

(2015-09-16)
więcej

Pogoda na listopad 2015 na Mazurach

Tylko sobie wyobraźcie: piękne, mazurskie jeziora, cisza i spokój typowe dla tych regionów, zapomniana ławeczka nad wodą, dobra książka i Wy. Błogo? Teraz pomyślcie sobie, że to wszystko w otoczeniu pięknych, złotych liści, otulających otaczające Was drzewa i w towarzystwie jesiennego, pełnego słońca. Podoba Wam się ta wizja? Taki będzie (prawie cały!) listopad na Mazurach . Niemożliwe? Zobaczcie prognozy pogody !

(2015-09-16)
więcej

Pogoda na listopad 2015 nad morzem

Chociaż listopad w rankingach na najbardziej lubiane miesiące, plasuje się raczej nisko, okazuje się, że także i ten miesiąc ma swoich entuzjastów, którzy nie wyobrażają sobie nie zaznać choćby kilku wolnych dni w listopadzie. Miłośnicy gór wyjeżdżają wtedy w Tatry, Bieszczady czy Pieniny, aby przechadzać się szlakami górskimi i podziwiać piękne widoki, a entuzjaści morza, podróżują na północ, aby móc zaczerpnąć trochę świeżego, morskiego powietrza, obfitującego w tak dla nas cenny jod. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, przeczytajcie nasz artykuł, z którego dowiecie się, jaka pogoda uraczy nas w tym roku nad morzem!

(2015-09-14)
więcej

Pogoda na koniec listopada 2015

Jeszcze kilka lat temu, listopad kojarzył się nam z pierwszym prawdziwie chłodnym miesiącem, z pierwszymi atakami zimy, deszczem i zawieruchami. Na przestrzeni lat ta "wizytówka" nieco się zmieniła i od kilku już lat listopad jest "przedłużeniem" jesieni i - co istotne - nie jest nam aż tak straszny jak dotąd. W tym roku, dopiero schyłek miesiąca może okazać się kapryśny. Zobaczmy, jakie są prognozy pogody na koniec listopada.

(2015-09-14)
więcej

Pogoda na początek listopada 2015

Listopad to niewątpliwie taki miesiąc, po którym trudno spodziewać się określonej, typowej pogody . Można powiedzieć, że jedenasty miesiąc jest trochę jak kobieta - zmienny i lubiący zaskakiwać. Mimo to jednak, wiele osób decyduje się na wykorzystanie swojego urlopu właśnie w listopadzie. Powiecie o nich szaleńcy? Ryzykanci? Te słowa tracą sens wtedy, kiedy okazuje się, że listopad jest słoneczny i niezwykle ciepły. A bywa i tak! Zastanawiacie się, jaka będzie pogoda na początku tegorocznego listopada? Przeczytajcie nasze prognozy.

(2015-09-14)
więcej
zobacz wszystkie
Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Hacjenda Apartamenty &chata

2015-10-08 23:33:15

Hacjenda Apartamenty &chata

odpowiedź w Szukam Noclegu

NAJEWIESZY KOMPLEKS NARCIARSKI NA PODHALU! Czarna Gora...Bialka-Bukowina Tatrz....Jurgow! a HACJENDA znajduje sie w...

Noclegi Pod Małym Królem

2015-10-08 23:32:09

Noclegi Pod Małym Królem

odpowiedź w Szukam Noclegu

Zapraszamy w Bieszczady do Ustrzyk Dolnych. Mogą być także pokoje w cenie 50 zł od osoby za...

Kołobrzeg Apartamenty 1 I 2

2015-10-08 23:17:53

Kołobrzeg Apartamenty 1 I 2

odpowiedź w Szukam Noclegu

zapraszam do Kołobrzegu,kompleks ARKA MEDICA SPA****,apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym,tv,internet,do...