Sprawdź pogodę w swoim mieście:

Prognoza pogody - Chełm

Interesuje Cię jaka dzisiaj będzie pogoda w Chełmie ?

Zobacz również:

Dane pogodowe dla Chełma dostarczane są przez Meteoprog.pl

Zobacz pogodę w okolicy Chełma:

Aktualności

Pogoda na marzec 2016

Marzec już za pasem, styczniowy mróz i śnieg zostawiając za sobą. Spragnieni słońca i wakacyjnych wysokich temperatur musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Marzec jest bowiem okresem przejściowym między ustępującą zimową aurą a nadchodzącym wiosennym powietrzem. Przekonajmy się czy bliżej będzie w tym miesiącu do zimowej czy letniej pogody .

(2016-02-12)
więcej

Pogoda na 2 tydzień marca 2016

Marzec to bardzo nieprzewidywalny miesiąc, w którym pogoda jest jak w garncu. Jak rozumieć to stare, polskie porzekadło? Okazuje się, że już dziesiątki lat temu ludzie zdawali sobie sprawę z tego, że marzec jest miesiącem, w którym mieszają się ze sobą niemal wszystkie pory roku. W związku z tym, że marzec lubi zaskakiwać, wiele osób planujących urlop trzeciego miesiąca, aż do ostatniej chwili zastanawia się, jaka pogoda będzie im podczas wakacji towarzyszyć. Specjalnie dla nich, przygotowaliśmy prognozę pogody na drugi tydzień marca.

(2016-02-11)
więcej

Pogoda na Dzień Kobiet 2016

Są takie dni w roku, kiedy szczególnie zależy nam na ładnej pogodzie . Jednym z nich z pewnością jest Dzień Kobiet . Słoneczna pogoda sprzyja romantycznym spacerom i miłosnym wyznaniom. Zamiast siedzieć w domu można odbyć niezapomnianą wycieczkę i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Czy taka prognoza sprawdzi się w tym roku? Sprawdźmy!

(2016-02-11)
więcej

Pogoda na początek marca 2016

Marzec jest miesiącem, który wszystkim nam kojarzy się bardzo pozytywnie - dni stają się coraz dłuższe, rośliny powoli wybudzają się z zimowego snu, a w powietrzu czuć dawno już zapomniany "zapach wiosny". Zwykle w marcu na spód szafy chowamy ciepłe płaszcze, puchowe kurtki, czapki i szaliki. W końcu to marzec przynosi nam nadzieję na ciepłe, napawające radością, dni. Zobaczmy, czy i w tym roku trzeci miesiąc będzie rozpieszczał pogodą .

(2016-02-10)
więcej

Pogoda na koniec lutego 2016

Dopiero co zaczął się luty a tu już wielkimi krokami zbliża się jego koniec. Ci, którzy postanowili spędzić ten czas w rodzinnym gronie w jednym z górskich kurortów, z pewnością nie kryją zadowolenia. Luty zadbał o śnieżną oprawę ale nie zapomniał także o potrzebnym słońcu. Czy równie optymistycznie przedstawia się pogoda na koniec lutego? Przekonajmy się.

(2016-02-02)
więcej
zobacz wszystkie
Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Apartamenty I Pokoje Karol

2016-02-12 21:03:40

Apartamenty I Pokoje Karol

odpowiedź w Szukam Noclegu

Zapraszam do Karwi

Promyk Centrum Narciarstwa

2016-02-12 21:02:54

Promyk Centrum Narciarstwa

odpowiedź w Szukam Noclegu

ZAPRASZAM DO BUKOWINY.OFERUJEMY KOMFORTOWE WARUNKI.IDEALNA LOKALIZACJA TEL.692105815

Kwatera U Nideckiego

2016-02-12 21:02:38

Kwatera U Nideckiego

aktualizacja oferty

Zapraszamy serdecznie do kościeliska!Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, blisko wyciągów narciarskich,w domu...